Valentīna diena
Valentīna diena
Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena pavisam drīz būs klāt. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi. 

Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena pavisam drīz būs klāt.

Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņasapsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi. 

Vairāk

Valentīna diena  Atrasti 53 produkti.

Subkategorijas

 • Rozes

  Visā pasaulē par vienu no Valentīndienas simboliem  tiek uzskatītas sarkanās rozes, kuras savu popularitāti ieguvušas, pateicoties antīkajai leģendai par mīlestības un skaistuma dievieti Afrodīti un viņas mīļoto Adonīsu – Afrodīte, steidzoties pie Adonīsa, uzkāpa baltam rožu krūmam, ar savām dievišķajām asinīm baltās rozes pārvēršot par sarkanām.

 • Pušķi

  Svētā Valentīna diena ir īstais brīdis, lai uzdrošinātos un izrādītu simpātijas vai atkal un atkal apliecinātu savas jūtas mīļotajam cilvēkam. Iepriecini savu izredzēto ar pasakaini krāšņu ziedu pušķi.

 • Kartiņas

  Leģenda stāsta, ka Valentīns nosūtījis pirmo apsveikumu pats sev. Cietumā ieslodzītajam priesterim bijis ļauts satikties ar kādu jaunu meiteni, iespējams, cietuma uzrauga meitu, kurā Valentīns iemīlējies. Pirms nāves Valentīns atstājis viņai vēstuli, ko parakstījis ar vārdiem: "Tavs Valentīns" - frāzi, kas tiek lietota kā paraksts Valentīna dienas apsveikumiem līdz pat mūsdienām.

 • Dāvanas

  Dāvājiet mīlestību un  Jums atbildēs ar to pašu. Ne tikai Svētā Valentīna dienā, bet gan katru dienu!


 • Ziedu sirdis

  Ziedu sirdis

lapā
Skatīt 1 - 20 no 53 paraugiem