Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

 Ir dažas īpašas un retas lietas, kas kļūst labākas tikai ar gadiem. Un Tu, mans draugs, esi viena no tām. Lai Tev izdevusies šī diena!


 Tavā dzimšanas dienā vēlējos Tev uzdāvināt kaut ko, kas Tev atgādinātu Tavus jaunības un spēka gadus, bet, diemžēl, alu gleznojumi un dinozauru kauli jau bija izpirkti…


 Tu esi no tiem draugiem, par kuriem var teikt – labāku nemēdz būt. Vēlu Tev fantastisku dienu, tādu – ka labāk vairs nevar būt!


 Vīrieša dzīvi piepilda cīņa un panākumi. Laimes vietā vēlu Tev drosmi un izturību, jo laime sekos Tavām uzvarām un sasniegumiem!


 Mēdz teikt, ka izlūkos var doties tikai ar cilvēku, kam Tu spētu uzticēt savu dzīvību. Draugs, es ar Tevi ietu izlūkos! Sveiciens jubilejā!


 Kļūšana vecākam esot vienīgais iespējamais veids, kā dzīvot ilgu mūžu.Un man ir liels prieks, ka tas Tev lieliski izdodas – sveiciens svētkos!


 Draugs, neraizējies par savu vecumu, un neskaties uz to kā novecošanu – skaties uz to kā kļūšanu par klasiku! Ar to arī apsveicu!


 Sveiciens dzimenē! Tikai atceries – šodien nekādu seksu! Tev vajadzēs enerģiju, lai nopūstu to lielo sveču kvantumu!