MĀMIŅDIENĀ - 12. Maijā piegādes veiksim 9:00-19:00

Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Folija balons Sirds (45cm) sarkans

Folija balons pildīts ar hēliju.

Piegādei tikai Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā!

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

7,50 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Iepazīstinām ar mūsu burvīgo sarkanās krāsas folijas sirds balonu 45 cm diametrā un piepildīts ar hēliju, lai radītu aizraujošu peldošu efektu. Šis skaistais sirds formā izgatavotais balons ir ideāli piemērots jūsu svinībām, izstarojot mīlestību un prieku.

Izgatavots no augstas kvalitātes folijas, mūsu sarkanie folijas sirds baloni lepojas ar izcilo, atstarojošo virsmu, kas spīd gaismā, radot aizraujošu un svinīgu noskaņu. To spilgtā sarkana krāsa simbolizē aizraušanos un pieķeršanos, padarot to par lielisku izvēli jubilejām, romantiskiem notikumiem vai vienkārši, lai izteiktu jūsu mīlestību.

Vai esat Rīgā vai tās apkārtnē? Izmantojiet mūsu augstākās klases balonu piegādes pakalpojumu. Mēs specializējamies piedāvāt labāko hēlija balonu piegādes pakalpojumu, nodrošinot, ka jūsu pasūtījums galamērķī nonāk laikā un ideālā stāvoklī. Vai nu jūs esat pašā Rīgas centrā vai mierīgajā piekrastes pilsētā Jūrmalā, mūsu piegādes pakalpojums ir pieejams jums.

Sviniet mīlestību un īpašos brīžus ar šo izsmalcināto sarkanās krāsas folijas sirds balonu. Tā dizains izpauž piesaistīšanās būtību, padarot to par lielisku izvēli romantiskiem pārsteigumiem, Valentīndienai vai jebkuram pasākumam, kurā mīlestība ir galvenais varonis.

Pasūtiet mūsu sarkano folijas sirds balonu jau šodien un ļaujiet tam izteikt jūsu patiesās jūtas ar eleganci un grāciju. Šis balons ir vairāk nekā vienkāršs dekors; tas ir mīlestības un saistību simbols, kas padarīs jūsu pasākumu tiešām neaizmirstamu.

Balons#S_Red_45cm
15 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti