Flower delivery in Riga, Jurmala and ~ 40 km around Riga; Orders for the same day can be placed until 12:00: Saturdays until 10:00; But on Sundays we rest 

19 White Carnations & Gypsophila
  • New

19 White Carnations & Gypsophila


Composition:
Pink Carnation - 19 pcs.
Gypsophila - 5 pcs.
Package

€35.00
Quantity

 

Add a gift - sweets, cakes, fruits...

 

Add balloons

 

Add Greeting Card

 

The date and time of delivery you will be able to specify at checkout page

In the rare event that a substitution is necessary through flower supply difficulties, we may substitute with flowers of similar or superior style, quality and value.

Burvīgs balts pušķis no 19 baltām neļķēm un 5 baltām gipsofila zariņiem, iesaiņots dekoratīvā iepakojumā, izskatās ļoti maigi, gaisīgi, romantiski. Neļķe un gipsofila lieliski papildina viens otru, radot savu īpašo ritmu un noskaņu. Šādu pušķi var pasniegt jauniešiem kāzās, izrakstīšanai no slimnīcas, Dzimšanas dienā vai jubilejā, tas ir lieliski piemērots meitenei uz pilngadību vai skolas izlaidumu. Kopumā lieliski izskatīsies jebkuros svētkos, un vēl labāk kompozīciju pasniegt tieši tāpat bez iemesla, lai iepriecinātu kādu tuvu un mīļu cilvēku.

Ziedi vāzē stāvēs diezgan ilgi, parasti vismaz 10 dienas.

Ar neļķēm dažādās pasaules valstīs ir saistītas diezgan daudz tradīcijas: Ķīnā kāzu dienā izmanto gaišas krāsas neļķes, Amerikā un Japānā neļķu pušķis ir tradicionāla dāvana Mātes dienā. Zieds ir zināms kopš seniem laikiem, Senajā Grieķijā tas tika personificēts ar dievu Zevu.

Baltas_neķes19_Gips
1000 Items

Specific References

Trends Collection

Related Product