Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Jaunumi

Visas jaunās preces

Pirktākie

Visi pirktākie

Hortenzijas - karaliski krāšņie ziedi

Hortenzijas - karaliski krāšņie ziedi

Hortenzijas reti kuru atstāj vienaldzīgu – milzīgās ziedkopas raženajos krūmos ir tik skaistas! Tās ilgstoši priecēs vāzē, ja ievērosiet dažus padomus to kopšanai.

Hortenzijas ir lielas “dzērājas” un ļoti kaprīzas, ja runa iet par vāzes un ūdens tīrību. Netīra vāze kļūs par nāves spriedumu jūsu hortenzijai, tādēļ vienmēr lietojiet tikai izcili tīras vāzes.

Saņemot hortenziju nogrieziet ar asu nazi tās kātu slīpi, lai tai būtu iespējami liela ūdens uzņemšanas virsma.

Pēc apgriešanas uzreiz ielieciet kātu karstā ūdenī (resnākos kātus karstajā ūdenī jāatstāj uz vienu minūti, bet tievākos – 30 sekundes), tad lieciet tos vāzē ar istabas temperatūras  ūdeni. Ļoti svarīgi ir vismaz katru otro dienu mainīt ūdeni vāzē.

Pat ja esat saņēmuši hortenziju ūdens kapsulā vai oāzē arī tad ir jāatsvaidzina griezums.

Atcerieties, ka hortenzijām patiks vēsāka vieta tālāk no siltuma avota,saules stariem vai caurvēja.

Ja redziet, ka jūsu hortenzija kļūst mīksta un sāk vīst – variet to apsmidzināt ar ūdeni vai pat iegremdēt to ūdenī ar visu ziedgalvu. Hortenzija ir vienīgais grieztais zieds, kas dzer arī caur ziediem.

Hortenzijas ir dažādās krāsās no krēmkrāsas līdz gaiši rozā līdz zilai, un interesanti, ka hortenzijas krāsa ir atkarīga no skābuma, kādā augs aug.

Pirkt hortenzijas