Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

25 Rozā rožu pušķis (40/50/60/70cm)

Pušķis no 25  rozā krāsas rozēm dekoratīvā iepakojumā

Izvēlēties rožu garumu.

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.

Rožu garums
53,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Elegance ir vienkāršībā: 25 rozā rozes Jūsu variet izvēlēties kātu garumu Ziedu piegāde Rīgā, Latvijā

Izpaužaties mūsu Elegantās rozā rožu kolekcijas greznajā skaistumā, kurā ir satriecošs 25 maigu rozā rožu pušķis. Ar iespēju izvēlēties 40 cm, 50 cm, 60 cm vai 70 cm garu kātu, jums ir iespēja personalizēt savu pušķi atbilstoši savām vēlmēm un gadījumam.

Katra roze ir rūpīgi atlasīta, ņemot vērā tās izsmalcinātās ziedlapiņas, valdzinošo smaržu un mūžīgo eleganci. Neatkarīgi no tā, vai svinam kādu īpašu notikumu, paužam savu mīlestību vai vienkārši iepriecinām kāda cilvēka dienu, šīs rozā rozes ir izsmalcinātības un rūpju simbols.

Mūsu īpašais ziedu piegādes pakalpojums nodrošina, ka ar rokām izveidotais pušķis Rīgā, Latvijā, ieradīsies nevainojamā stāvoklī, saglabājot savu svaigumu un graciozitāti. Paaugstiniet savu dāvanu pieredzi ar šo eleganto rozā rožu pārpilno krāšņumu, kas pielāgots, lai nodotu jūsu jūtas ar nepārspējamu skaistumu.

Izvēlieties sev piemērotāko stublāja garumu un ļaujiet, lai šie burvīgie ziedi bez piepūles nodod jūsu emocijas. Izvēlieties vislabāko rozā ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un Latvijā, lai nodrošinātu, ka jūsu žests tiks lolots mūžīgi. Pasūtiet jau tagad, lai izbaudītu nevainojamus ziedu piegādes pakalpojumus, kas sniedz eleganci līdz pat durvju namdurvīm Rīgā - Latvijā.

Ziedu sezonalitātes tabula 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796

Rozā_rozes
982 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti