Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

25 Baltu rožu pušķis (40/50/60/70cm)

Pušķis no 25 baltas krāsas rozēm dekoratīvā iepakojumā

Izvēlēties rožu garumu.

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.

Rožu garums
45,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Vienmēr lieliska izvēle: Krāšņais 25 balto rožu pušķis

Mūsu rūpīgi veidotais 25 balto rožu pušķis, kas izstaro tīrības un graciozitātes auru, ir apliecinājums vienkāršības skaistumam. Katra maigā roze, kas izvēlēta tās nevainojamo ziedlapiņu un valdzinošā aromāta dēļ, ir tīrības un mīlestības simbols. Stublāja garums ir no 40 cm līdz 70 cm, tāpēc jūs varat izvēlēties ideālu savu emociju iemiesojumu.

Pušķa apraksts:

Šajā izsmalcinātajā pušķī ir 25 nevainojami baltas rozes, no kurām katra izstaro pārlaicīgu eleganci. Rožu ēterisko skaistumu paspilgtina Jūsu izvēlētais kāta garums - 40 cm, 50 cm, 60 cm vai majestātiskais 70 cm. Šīs rozes ir izkoptas līdz pilnībai, iemiesojot tīrību, sirsnību un mūžīgas mīlestības solījumu.

Radošs iesaiņojums:

Ja pušķis ir iesaiņots mākslinieciskā meistardarbā, tā noformējums ir pacelts pavisam jaunā līmenī. Iesaiņojumā nevainojami saplūst faktūras un toņi, atspoguļojot pušķa šarmu un simboliku. Maigā baltā un gaiši zelta nokrāsas savijas, radot ēterisku atmosfēru, kas lieliski ietver balto rožu burvīgo valdzinājumu.

Ziedu piegāde Rīga

Labākais ziedu piegādes pakalpojums

Baltās rozes Piegāde Rīga

Baltās rozes Piegāde 

Ziedu piegāde uz Jūrmala

Piegādes pakalpojumi:

Mūsu apņemšanās piegādāt jūsu jūtas neskartas ir nelokāma. Izmantojot mūsu izcilo ziedu piegādes pakalpojumu, jūsu 25 balto rožu pušķis tiks piegādāts ar rokām un rūpīgi nogādāts Rīgas sirdī. Tiem, kas dzīvo netālu, tostarp Jūrmalā, mūsu piegāde paplašinās, lai nodrošinātu, ka jūsu žests sasniedz galamērķi nevainojami ziedošs.

Balto rožu simbolika:

Baltās rozes ir kas vairāk nekā tikai dāvana; tās ir dziļa emociju izpausme. Bieži vien tās tiek asociētas ar tīrību un nevainību, taču simbolizē arī dziļu apbrīnu un vienotības solījumu. Baltās rozes vienkāršība ir ļoti vienkārša, paužot sajūtas, ko vārdos var būt grūti ietvert. Neatkarīgi no tā, vai svinat kādu nozīmīgu notikumu, izsakāt līdzjūtību vai atzīties mīlestībā, baltā roze pārsniedz robežas un ir universāla.

Pasūtiet tagad:

Izvēlieties stublāja garumu, kas vislabāk atspoguļo jūsu emocijas, sākot no 40 cm līdz pat 70 cm lielajam. Mūsu 25 balto rožu pušķis ir sajūtu audekls, kas gaida, kad tiks izvērsts un lolots. Katra detaļa ir rūpīgi izstrādāta, sākot ar rožu izvēli un beidzot ar radošu iesaiņojumu, un jūsu dāvana apliecina jūsu izsmalcināto gaumi un sirsnīgos nodomus. Pasūtiet tagad un ļaujiet balto rožu elegancei pagodināt kāda īpaša cilvēka dzīvi.

Ziedu sezonalitātes tabula 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796

Baltas_rozes
981 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti