Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Folija balons "Teddy grabulis" 46 x 66cm

Satīna folija balons   "Teddy Lācis - grabulītis, 46 x 66 cm - pildīts ar hēliju.

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

13,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Pievienojiet Burvību Savām Svinībām ar Mūsu 26'' Teddy lāča grabuli - Balonu!

Ļaujiet saviem svētku mirkļiem uzplaukt ar mūsu burvīgo Lāča - grabuļa balonu, kura izmērs ir 26 collas (46 x 66 cm). Tas izgatavots no satīna folijas, šis iepriecinošais balons pievieno maģisku auru un priekpilnas emocijas jebkuram notikumam.

Kāpēc izvēlēties mūsu Lāča - Grabuļa balonu?

  • Ļoti Jauks Dizains: Lācis apvienots ar Grabuli, izskatās aizkustinošs, tāpēc šis balons ir ideāls sagaidot jaundzimušo, dzimuma noskaidrošanas ballītēm vai dzimšanas dienām.

  • Satīna Folijas Elegance: Izgatavots no satīna folijas, šim balonam ir luksusa spīdums un gluda tekstūra, piešķirot jūsu dekoram izsmalcinātu pieskārienu.

  • Liels Izmērs: Ar 26 collu izmēru tas ir pietiekami liels, lai piesaistītu uzmanību, bet nepārspīlētu ar dekoru.

  • Ar Hēliju Pildīts: Mūsu Lāču-Grabuļa balons tiek piegādāts piepildīts hēliju, gatavs lidot un pievienot pārsteiguma elementu jūsu svinībām.

  • Balonu Piegāde Rīgā
  • Labākais Hēlija Balonu Piegādes Serviss Lāča-Grabuļa balons no Satīna Folijas
  • Balonu Piegāde uz Jūrmalu

Piegādes Pakalpojumi: Mūsu balonu piegādes serviss Rīgā nodrošina, ka jūsu Lāča-Grabuļa balons nonāk galamērķī laikā, ļaujot jums pilnībā koncentrēties uz svinību brīdi. Mēs piedāvājam arī piegādi Jūrmalā un tuvākajos reģionos, nodrošinot ērtības jūsu ballīšu plānošanai.

Padariet Savus Svētkus Neaizmirstamus: Vai jūs paziņojat par bērna dzimumu, svinat dzimšanas dienu vai vienkārši pievienojat vairāk prieka ballītei, mūsu Lāča-Grabuļa balons ir ideāla izvēle. Tas ir jauks veids, kā izpaust savu sajūsmu un padarīt savus svētkus neaizmirstamus.

Pasūtiet Savējo Tagad: Nepalaidiet garām iespēju piešķirt jūsu svinībām maģiju un izsmalcinātību. Pasūtiet mūsu 26 collu Lāča-Grabuļa balonu tagad un vērojiet, kā tas pievieno prieku un burvību jūsu īpašajam dienai. Lai svinam svētkus!

Balons#Teddy_46x66cm
1 Vienība

.