Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Follija balons Disko bumba (hologrāfisks) 40cm

Follija balons pildīts ar hēliju.

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

P.S. Lūgums pievērst uzmanību, ka balons dzīve vairāk atgādina kuba formu

10,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Radiet Svinības ar Hēliju Pildītiem Disco Bumbas Folija Baloniem!
Gatavojieties iedegt svinības ar mūsu fantastisko Disco Bumbas Folija Balonu. Izgatavots no hipnotizējošas hologrāfiskas folijas, šis balons rada spīdumu un glamūru jebkuram pasākumam. Ar lielo izmēru aptuveni 40 cm (16 collas), tas kļūs par apburošu centrālālo elementu jūsu svinībām.
Mūsu Disco Bumbas Folija Balona īpašības:

Hologrāfisks Brīnums: Mūsu Disco Bumbas Balons mirdz un atstaro gaismu visos virzienos, tāpat kā īsta diskotēkas bumba. Tas ir apburošs papildinājums jebkurai ballītei, pārvēršot ikdienas telpas deju grīdās.
Liels Izmērs: Ar 40 cm (16 collas) izmēru šis balons izceļas un liek sevi ievērot. Tas ir ideāls lielums, lai pievienotu spilgtumu jūsu svinībām.
Hēlija Pildījums: Par visu parūpējamies mēs. Jūsu Disco Bumbas Balons tiek piepildīts ar heliju, gatavs lidot un pievienot pārsteiguma elementu jūsu ballītes dekoram.
Viegli Fiksēt: Tam ir pievienota aukla, lai to viegli varētu piestiprināt vai nēsāt, nodrošinot, ka jūsu balons paliek uz vietas un pievieno svētku pieskārienu jūsu saietam.
Balonu Piegāde Rīga
Labākā Helija Balonu Piegādes Serviss
Disco Bumbas Foil Balona izgatavots no hologrāfiskas folijas
Balonu piegāde uz Jūrmalu
Piegādes Pakalpojumi:
Mēs esam, lai jūsu svinības noritētu pēc iespējas bezrūpīgāk. Mūsu balonu piegādes serviss Rīgā nodrošina to, ka jūsu Disco Bumbas Balons galamērķī nonāk droši un laikus. Mēs paplašinām arī savus piegādes pakalpojumus, lai apkalpotu tos, kas atrodas Jūrmalā un tuvējās teritorijās, padarot jūsu ballīšu plānošanu vēl ērtāku.
Pievienojiet Svinībām Disko Maģiju:
Mūsu Disco Bumbas Folija Balons nav tikai ballīšu aksesuārs; tas ir izteiksmīgs elements, kas pacels atmosfēru un izsauks diskotēkas un deju garu. Vai jūs svinat dzimšanas dienu, gadadienu vai jebkuru citu īpašu gadījumu, šis balons sola padarīt jūsu notikumu spilgtu un mirdzošu.
Pasūtiet Tagad:
Nepalaist garām iespēju pievienot jūsu svinībām diskotēkas bumbas spilgtumu un glamūru. Pasūtiet mūsu ar Heliju Pildīto Disco Bumbas Folija Balonu tagad un skatieties, kā tas pievieno burvīgu pieskārienu jūsu ballīšu dekoram. Lai sākas svētki!

Follija balons Disko bumba (hologrāfisks) 40cm
3 vienības:

.