Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Gaišas neļķes ar dažādiem zaļumiem dekoratīvā iepakojumā
  • Jauns

Gaišas neļķes ar dažādiem zaļumiem dekoratīvā iepakojumā

22,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Iepazīstinām ar mūsu burvīgo Ziedu pušķi, kurš ir pieejams ziedu piegādei Rīgā, tās apkārtnē un mierīgajā Jūrmalā. Šī izsmalcinātā kompozīcija ietver gaišas neļkes, harmoniski apvienotas ar dažādu formu zaļiem augiem, kas visi ir eleganti iepakoti dekoratīvā iepakojumā.
Šīs burvīgās kompozīcijas centrā ir gaišās krāsas neļķes. Šie ziedi, kuru nokrāsas izstaro svaigumu un tīrību, simbolizē mīlestību un sajūsmu. Ar to delikātajiem ziedlapām un maigo aromātu, nagliņas ilgi ir bijušas mīlestības un pielūgsmes simbols.
Neļkes papildina dažādie zaļumi. To klātbūtne ne tikai uzlabo vizuālo pievilcību, bet arī piešķir pušķim subtilu, atsvaidzinošu smaržu.
Visu kompozīciju mīlestībā iesaiņots dekoratīvā iepakojumā, padarot to par ideālu dāvanu jebkuram gadījumam. Vai jūs sūtāt laba vēlējumus, izsakāt pateicību vai vienkārši vēlaties iepriecināt kādu, mūsu Ziedu pušķis ar gaišajām neļķēm un aromātiskajiem zaļumiem ir daudzpusīga izvēle, kas runā par eleganci un rūpēm.
Ar mūsu efektīvajiem ziedu piegādes pakalpojumiem jūs varat dalīties ar šo skaisto kompozīciju ar saviem tuviniekiem Rīgā, tās apkārtnē vai mierīgajā Jūrmalas piekrastē. Ļaujiet nagliņu delikātajai skaistumam un aromātiskajām zālēm izteikt jūsu jūtības visai izsmalcinātākajā veidā. Pasūtiet tagad un atnesiet dabas burvību savās īpašajās brīžos.

Pušķa sastāvs sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

Gaišas neļķes ar dažādiem zaļumiem dekoratīvā iepakojumā
999 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti