Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Peonijveidīgās rozes & hortenzija
  • Jauns

Peonijveidīgās rozes & hortenzija

Sastāvs:

hortenzija - 1 gab.

peonijveidīgas rozes - 5 gab.

oksipetālum - 3 gab.

Smaržīgs pušķis no peonijveidīgām rozēm, maigi zilas hortenzijas un oksipetālum zariņiem.

Pušķis ir iesaiņots dizaina papīrā un apsiets ar lenti.

45,90 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā


Iepazīstinām ar mūsu burvīgo rozā Peoniju tipa rozēm un zilās Hortenzijas pušķi ar pievienotu zilo Okzipetalumu, ko var piegādāt Rīgā, tās apkārtnē un skaistajā Jūrmalā.
Šajā rūpīgi sagatavotajā pušķī rozā Peoniju rozes ieņem centrālo vietu. Šie izsmalcinātie ziedi ar saviem mīkstajiem, slāņotajiem ziedlapu galiem simbolizē mīlestību, pateicību un līdzjūtību. Katra roze nes sevī ziņojumu par neaizmirstamu nežēlību.
Savukārt zilā Hortenzija, kas papildina rozā Peoniju rozes, piešķir pušķim mierīgu skaistumu. Šie kuplas, bumbveida ziedkopas ir pazīstamas ar savām nomierinošajām zilajām nokrāsām, kas simbolizē sapratni un sirds dziļākos jūtīgumus. Hortenzijas klātbūtne piešķir pušķim dziļumu un eleganci.
Lai piešķirtu pušķim nedaudz rotaļīguma un kontrastējošas krāsas, mēs iekļāvām zilo Okzipetalumu. Šie mazi, zvaigznes formā izvietoti ziedi pušķim ienes nelielu, bet ievērojamu zila krāsa, radot harmonisku krāsu sajaukumu.
Vai jūs paust mīlestību, sūtīt vislabākos vēlējumus vai vienkārši vēlaties padarīt kādam dienu spilgtāku, mūsu rozā Peoniju rožu un zilās Hortenzijas pušķis ar zilo Okzipetalumu ir īsta izcilības paraugs. Katrs zieds ir rūpīgi izvēlēts un prasmīgi izkārtots, lai radītu vizuālu meistardarbu, kas rezonē ar sirdi.
Ar mūsu uzticamo pušķu piegādes pakalpojumu palīdzību jūs varat dalīties ar šo izsmalcināto pušķi arī Rīgā, tās tuvākajā apkārtnē vai Jūrmalas mierīgajos krastos. Ļaujiet šiem ziediem izteikt jūsu dziļākās izjūtas un padarīt katru mirkli neaizmirstamu svētku brīnumā. Pasūtiet tagad un ļaujiet šī pušķa skaistumam izteikt jūsu mīlestību un pateicību vārdos, kas nepieciešami.

Pušķa sastāvs sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

#B_peonijas_dārza rozes
97 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti