Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Peonijveidīgās rozes & rozā hortenzija
  • Jauns

Peonijveidīgās rozes & rozā hortenzija

Sastāvs:

hortenzija - 1 gab.

peonijveidīgas rozes - 5 gab.

sausie ziedi.

Smaržīgs pušķis no peonijveidīgām rozēm, maigi rozā krāsas hortenzijas un sausiem ziediem.

Pušķis ir iesaiņots dizaina papīrā un apsiets ar lenti.

38,90 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Elegants peonijveidīgo rožu un maigās rozā hortenzijas puškis ar delikātajiem sausajiem ziediem - Izteiksiet savu attieksmi.

Iepazīstieties ar mūsu izsmalcinātā pušķa laikmetīgo skaistumu, rūpīgi radīto ar burvīgām peonijveidīgajām rozēm, maigo rozā hortenziju un māksliniecisku pieskārienu sausajās pušķa sastāvdaļās. Šī aizraujošā kompozīcija ir ideāla, lai izteiktu jūsu jūtas un aizraušanos, vai tas būtu svinīgs notikums vai sirdi sasildošs žests.

Pušķa īpašā būtība:

  • Peonjveidīgās Rozes : Rožu samta lapas izstaro luksusa un elegances sajūtu, simbolizējot romantiku un iedvesmu.
  • Maigā Rozā Hortenzija: Rozā hortenzujas maigie toņi veido jūtības un sievišķības sajūtu, pievienojot pušķim pievilcīgu pieskaņu.
  • Mākslinieciskās Sausās Pušķa Sastāvdaļas: Sauso pušķa daļu iekļaušana piešķir pušķim mājīgu šarmu un unikālu raksturu, saglabājot dabas īslaicīgās brīžu skaistumu.

Izteic savas emocijas katrā ziedlapiņā:

Nosūtiet sirdi sasildošu ziņu jūsu tuviniekiem Rīgā, tuvumā Rīgai un Jūrmalā ar šo izsmalcināto pušķi. Katrs zieds ir rūpīgi izvēlēts, lai izteiktu jūsu emocijas visromantiskākajā veidā.

Kāpēc izvēlēties mūsu pušķu piegādes pakalpojumu:

  • Svaigums garantēts: Mūsu pušķi tiek rūpīgi izvēlēti un profesionāļu rokās sakārtoti, lai nodrošinātu ilgstošu svaigumu un krāšņumu.
  • Laicīga Piegāde: Vai esat Rīgas sirdī, tās apkārtnē vai Jūrmalā, mūsu uzticamais piegādes serviss nodrošinās jūsu dāvanas savlaicīgu piegādi.
  • Personalizētie Papildinājumi: Pastipriniet pušķa efektu, pievienojot tam pielāgotu ziņu, lai jūsu žests kļūtu vēl nozīmīgāks.

Veiciet savu pasūtījumu jau šodien:

Sviniet īpašus mirkļus lai radītu ilgstošas atmiņas ar mūsu izsmalcināto peonijveidīgo rožu, maigās rozā hortenzijas un sauso ziedu pušķi. Izvēlieties šo burvīgo kompozīciju piegādei Rīgā, tuvumā Rīgai vai Jūrmalā un ļaujiet savām emocijām ziedēt.

Pušķa sastāvs sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

#P_peonijas_dārza rozes
98 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti