Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Balta orhideja podiņā - 2 kāti

Orhideja Phalaneopsis (divi ziedkāti)

Apaļš stikla dekoratīvais pods

Augstums ~ 55-60cm

Fantastiska orhideja Phalaneopsis ar ziediem, kas līdzinās pasakainiem tropu taureņiem. Orhideja ir ievietota dekoratīvā stikla orhideju podā vēl ilgi saglabās savu eksotisko skaistumu.

35,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.

Ziedu sezonalitātes tabula

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796 

Phalaneopsis_white
946 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Palaenopši ir siltumu mīloši augi, taču tie nepanes tiešus saules starus. Augam ērtākā temperatūra ir 22-24 grādi. Kad temperatūra nokrīt zem 16 grādiem, augs sāk slimot, tam var nokrist ziedpumpuri. Orhideju laistīšanai visu gadu jābūt mērenai. Substrāts nedrīkst pārāk izžūt, bet nevajadzētu arī tās pārlaistīt. Ar pārmērīgu laistīšanu var rasties sēnīšu infekcijas, un zieds var vienkārši sapūt. Phalaenopsis prasa pastāvīgu augsta mitruma uzturēšanu (smalki apsmidziniet lapas un apkārtējo gaisu)