Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Dzeltena krizantēma keramiskā podiņā

Ziedoša dzeltena krizantēma keramiskā podiņā

Augstums: 25-30cm

18,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Šis ziedošais rudenīgais augs ir lielisks veids, kā apsveikt savu mīļos. Piemērots gan vārda dienai, gan Dzimšanas dienai, vai vienkāši lai pateiktu paldies. 

Krizantēmas dzeltenas
992 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Dzīva puķe podiņā - labākais dekors mājai un birojam

Telpaugi var radīt mājīgu atmosfēru, nodrošināt tīru svaigu gaisu un izrotāt jebkuru darba telpu. Ja nezini, ko uzdāvināt savam mīļotajam vai nepazīstamam cilvēkam vārda dienā, jubilejā, 8. martā vai nozīmīgā notikumā, tad burvīgs telpaugs būs brīnišķīga  un piemērota dāvana. Dzīvi augi sniegs patīkamas atmiņas uz ilgstoši, mājā valdīs harmonija un svaigums, un saimnieks iegūs jaunu aprūpejamo.

Mūsu veikalā ir liela telpaugu izvēle, ko var pasūtīt ar piegādi uz mājām. Katalogā varat izvēlēties dekoratīvus lapu augus , ziedošus augus, augu kompozīcijas vai galda dārzus dažādās krāsās, kas priecēs jūs un apkārtējos daudzus gadus.

Dzīva puķe podā - labākā mājas un biroja dekorācija

Kā izvēlēties telpaugus kā dāvanu?

Telpaugi mūsu veikalā tiek piedāvātas plašā sortimentā, tāpēc pilnīgi noteikti izvēlēsieties piemērotu augu dāvanai savai mīļotajai, sievai, mammai, māsai, darba kolēģim vai priekšniekam, dažāda vecuma, statusa vīrietim vai sievietei.

Variet izvēlēties ievestus vai Latvijā audzētus augus:

  • kupls - mandarīnu koks, hortenzija, krotons, kalla, pelargonija;
  • ziedošas - kalanhojas, prīmulas, ciklamenes, gardēnijas,hiacintes, begonijas, acālijas;
  • pfalenopsi, antūriju, dekoratīvās rozes, vijolītes, kaktusus vai sukulentus

Turklāt pie mums var pasūtīt ekskluzīvus augus - bonsai, citrusaugus, sukulentus un daudz citus, kas kļūs par puķu dārza vai nelielas mājas siltumnīcas lepnumu. Dāvanu iesaiņosim atbilstoši visām modes prasībām, to var papildināt ar baloniem, dāvanu, saldumiem, dekoratīvām lentēm, pastkarti.

Izvēloties dzīvus augu stādus dāvanai mājās vai birojā, tieši tāpat vai kādam konkrētam gadījumam, noteikti ņemiet vērā kopšanas ieteikumus, papildus mēslojuma nepieciešamību, temperatūras un gaismas režīmu, jo ne visi var veltīt pietiekami daudz laika, lai  rūpēties par skaistuli.

Kā iegādāties dzīvu augu vietnē PukuKurjers.lv ar piegādi Rīgā?

Mūsu interneta veikalā PukuKurjers.lv jebkurā laikā varat iegādāties telpaugus dāvanā mīļotajam cilvēkam vai draugiem ar piegādi uz mājām Rīgā. Izvēlieties augu, un pievienojiet to grozam. Norādiet nepieciešamos datus ziedu piegādei Rīgā, mūsu kurjeri apsveiks bērnu, vīrieti, sievieti, skolotāju vai uzņēmuma direktoru, sagatavojot sirsnīgākos laba vēlējumus. Prieks, maigums un patīkamas atmiņas paliks jūsu mīļoto dvēselēs ilgu laiku, un augi pastāvīgi priecēs ar savu svaigumu, skaistumu, šarmu un patīkamo aromātu.

Dažādu izmēru telpaugu piegādi Rīgā veic mūsu kurjeri saskaņā ar visām transporta prasībām, ievērojot visas normas un temperatūras apstākļus. Ja jums ir kādi jautājumi, šaubāties par izvēli, zvaniet mums. Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt, izvēlēsimies pasakaināko, maigāko ziedu, kas skaidri pauž jūsu jūtas un attiecības.

Kur pasūtīt Telpaugu piegādi Rīgā par pieņemamu cenu? 👇

Interneta veikalā PukuKurjers.lv 🌺 Jūs varat iegādāties Ziedu piegādi podiņos Rīgā par labākajām cenām

Kā pasūtīt Telpaugus podiņos Rīgā? 👇

Lai pasūtītu Telpaugus Rīgā, pieRīgā vai Jūrmalā,  Jūs variet veikt pasūtījumu mūsu vietnē PukuKurjers.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā variet sazināties ar mums telefoniski, WhatsApp vai Telegram.

Cik maksā Telpaugu piegāde ar kurjeru? 👇

PukuKurjers.lv  vietnē ziedu piegāde Rīgā ir EUR 6.00. 

Piegādes cena ir definēta atkarībā no Pasta Indeksa, tādēļ piegādes cena būs redzama, kat tiks ievadīta piegādes adrese 

Ziedu piegāde Rīgā       Ziedu piegāde pieRīgā                 Ziedu piegāde Latvija                  Ziedu piegāde Jūrmalā