Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Ziedu kārba & Miega Lācis

Sastāvs:

Rozes - 15 gab.
Limonijas mix 5 gab
Lenta - 1 gab.
Zaļumi mix
Kārba - 1 gab.
Miega Lācis - 1gab
Dāvanu maisiņš - 1 gab

54,90 €
Daudzums
Pieejams

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Sviniet priekpilno notikumu par jaunā cilvēka ienākšanu šajā pasaulē ar mūsu izsmalcināto Ziedu kastīti, kurā iekļauta apburoša ar rokām darināta - mīkstā rotaļlieta mazulim. Šis rūpīgi izvēlētais dāvana ir īpaši piemērota, lai sveiktu jaundzimušo pasaulē un ir pieejama piegādei Rīgā, tās apkārtnē un gleznainajā Jūrmalā.
Informācija par produktu:

15 gaišas rozes kopā ar zaļumiem ievietotas apaļā cepuru kārbā. Dāvanai pievienots Katrs zieds ir uzmanīgi izvēlēts, lai nodotu jūsu siltākos vēlējumus jaunajiem vecākiem un viņu gaidītajam dārgumam. Ziedi veidos īpašu noskaņu dāvanai - mīkstajai rotaļlietai mazulim.

Šī 20 cm lielā mīkstā rotaļlieta ir ar mīlestību radīts izstrādājums, padarot to par unikālu un dārgu dāvanu. Tās mīkstums un iespēja to apskaut nesīs komfortu un saldu miegu jaundzimušajam. Šis mīkstais lācis kļūs par skaistu un mīļotu miega biedru un draugu mazulim vairāku gadu garumā.
Piegādes informācija:
Mēs piedāvājam piegādi Rīgā, tās apkārtnē un gleznainajā Jūrmalā.
Šī ir lieliska dāvana dzemdību nodaļā, kas radīs laimi un prieku jaunajiem vecākiem un radīs neaizmirstamu brīdi šajā īpašajā laikā.

Šajā nozīmīgajā dzīves brīdī mūsu Ziedu kastīte ar rokām radīto mīksto lāci ir piemērota, lai izteiktu izteiksmes līdzeklis jūsu priekam par pieaugošo ģimeni. Laipni sveiksim jaundzimušo ar mīlestību, rūpēm un svaigu ziedu skaistumu. Pasūtiet tagad un radiet neaizmirstamas atmiņas jaunajiem vecākiem un viņu mazulim.
Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā

Attēlam ir ilustratīvs raksturs, jo katra kompozīcija ir unikāla, tādēļ var atšķirties no attēlā redzamā.

Rozes&Limonijas un Miega Lācis
2 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti