Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Baltas neļķes ar zaļumiem

Sastāvs:

Neļķes 9 gab;

Eikalipts;

Dekoratīvs-grezns iesaiņojums;

Atlasa lentas;

21,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Attēlam ir ilustratīvs raksturs, jo katra kompozīcija ir unikāla, tādēļ var atšķirties no attēlā redzamā.

Galējais pušķa izskats sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu sezonalitātes tabula

Atturīgais un elegantais pušķis no 9 neļķēm ar kontrastējošajiem zaļumiem mākslinieciskā iesaiņojumā - Elegance katrā ziedlapiņā
Izbaudiet šī pušķa maigo skaistumu no 9 izsmalcinātām Baltās krāsas neļķēm, kas delikāti papildinātas ar kontrastējošiem ruskusa zariem, kas eleganti iesaiņots mākslinieciskā iepakojumā. Šī kompozīcija izstaro eleganci un šarmu, padarot to par ideālu izvēli, lai izteiktu iedvesmu, pateicību vai nosūtītu siltus sveicienus.

Elegantas Baltas neļķes: Katra baltās krāsas neļķe simbolizē iedvesmu un maigumu, radot pušķi, kas sūta ziņu par novērtējumu un pieķeršanos.
Kontrastējošais Ruskuss : Ruskusa zaru pievienošana ne tikai piešķir svaigu aromātu, bet arī papildina Balto krāsu, uzlabojot kopējo pušķa izskatu.
Emociju Čuksti:
Nosūtiet savas sirsnīgās emocijas klusi, bet spēcīgi saviem mīļajiem Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā, izmantojot šo valdzinošo pušķi. Ļaujiet baltajām neļķēm izcelties uz kontrastējošo zaļo ruskusa zaru fona izteikt jūsu jūtas maigi, tai pašā laikā noteikti.
Kāpēc izvēlēties mūsu ziedu piegādes pakalpojumu:
Neapšaubāms Kvalitātes Līmenis: Mēs rūpīgi atlasām un sakārtojam ziedus, lai tie sasniegtu adresātu, izstarojot svaigumu.
Savlaicīga Piegāde: Vai jūs atrastos Rīgas sirdī, tās tuvumā vai Jūrmalas mierīgajā atmosfērā, mūsu uzticamais piegādes serviss nodrošina, ka jūsu dāvana sasniegs galamērķi laikā.
Personificēts Pieskāriens: Pievienojiet personisku ziņu, lai padarītu jūsu dāvanu vēl nozīmīgāku, ļaujot jūsu vārdiem pavadīt šo žestu.
Pasūtiet Jau Šodien:
Sviniet vienkāršības skaistumu un izsakiet savas emocijas ar mūsu valdzinošo 9 baltās krāsas neļķu pušķi, kurā ir iekļauti ruskusa zari, un tas ir iepakots mākslinieciskā iesaiņojumā. Izvēlieties šo valdzinošo kompozīciju, lai to piegādātu Rīgā, pieRīgā vai Jūrmalā, un ļaujiet maigajām  baltās krāsas neļķēm un kontrastējošajiem ruskusa zariem lapām radīt ilgstošu iespaidu.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 

 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796

Neļķes_baltas_9
998 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti