Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Rožu & frēziju pušķis FLAMENKO

Sastāvs:

9 rozā rozes (40cm);
9 baltas frēzijas;
salals;
lenta

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.

35,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Rožu un Freziju Pušķis "Flamenko"

Rožu un Freziju Pušķis

Pušķu Piegāde Rīgā

Rozās Rozes un Baltās Frezijas

Baudiet ziedu eleganci ar mūsu izcilo pušķi "Flamenko", kas sastāv no  9 koši rozā rozēm un 9 baltām frezijām, kas papildinātas ar košiem zaļumiem. Šis izsmalcinātais pušķis ir ideāli piemērots, lai izteiktu mīlestību, pateicību vai apbrīnu.

Rozās rožu un balto freziju kombinācija veido apburošu kontrastu, simbolizējot tīrību, eleganci un sirdsiltumu. Katrs zieds ir rūpīgi izvēlēts dēļ svaiguma un skaistuma, veidojot pušķi, kas izstaro eleganci un šarmu.

Radīts ar rūpību un pievēršot uzmanību detaļām, mūsu pušķis "Flamenko" ir ne tikai dāvana - tas ir skaists jūtu un pateicības vēstījums. Vai  svinot īpašu notikumu, izsakot mīlestību vai vienkārši padarīt kāda dienu spilgtāku, šis pušķis noteikti nodos jūsu vēstījumu ar stilu un eleganci.

Uzticieties mūsu izcilajiam ziedu piegādes servisam, un ziedi savlaicīgi un ideālā stāvoklī nonāks pie adresāta Rīgā vai pieRīgā. Iegrimiet mirklē ar rožu un freziju laika neitrālās skaistuma palīdzību un atstājiet iespaidu.

Pasūtiet tagad un izbaudiet bezrūpīgu ziedui piegādes pakalpojumu Rīgā, Latvijā. Ļaujiet mums palīdzēt jums radīt neaizmirstamus mirkļus ar mūsu izsmalcināto ziedu pušķi "Flamenko".

Ziedu sezonalitātes tabula

Ziedi tiks piegādāti neizplaukuši (pumpuros), kas atplauks 1-2 dienu laikā,  lai iespējami ilgi priecētu saņēmēju.

Ziedi tiek piegādāti bez vāzes.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796 

#Flamenko
929 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti