Flower delivery in Riga, Jurmala and ~ 40 km around Riga; Orders for the same day can be placed until 11:00: Saturdays until 10:00; But on Sundays we rest 

WhatsApp; Telegram: +371 29108796

New products

All new products

Best Sellers

All best sellers

Kas mani iepriecina?

Apžilbinošs ziedu kompozīcijas risinājums var radīt brīnumus darbavietā un atdzīvināt citādi necilu vidi. Mēs visi esam to piedzīvojuši: nolietoti paklāji, balti apmetuma dēļi, vēsmas bloķētas starpsienas; neatkarīgi no tā, vai esat darba devējs vai darbinieks, tukšs birojs bez šarma vai izsmalcinātības diez vai veicina pozitīvu darba garastāvokli.

Mēs neiesakām nevienam sākt "pilnībā izmantot Google" un sākt birojā uzstādīt batutus vai energoefektīvas hidrotermiskās relaksācijas kameras, drīzāk mēs iesakām pavisam vienkāršu un dabisku miera un pozitīvas enerģijas nesēju - ziedus.

Un ir viegli iedomāties, kādu iespaidu uz telpu varētu atstāt šeit attēlā redzamā kompozīcija. Eksotiskās rozā orhidejas rada satriecošu efektu, kas ir vairāk nekā piemērots pieņemšanai vai sēžu zālei.

Jūs varat saņemt 20% atlaidi pirmajam pasūtījumam (minimālais tēriņš 34,99 £), pie kases izmantojot atlaižu kodu "blog20".