Доставка цветов по Риге, в Юрмалу и ~ 40 км вокруг Риги; Заказы на тот же день можно сделать до 11:00: по субботам до 10:00; По воскресеньям мы отдыхаем 

Звоните: +371 22013603; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Главная

Новые товары

Все новые товары

Лидеры продаж

Все популярные товары

Kas mani iepriecina?

Apžilbinošs ziedu kompozīcijas risinājums var radīt brīnumus darbavietā un atdzīvināt citādi necilu vidi. Mēs visi esam to piedzīvojuši: nolietoti paklāji, balti apmetuma dēļi, vēsmas bloķētas starpsienas; neatkarīgi no tā, vai esat darba devējs vai darbinieks, tukšs birojs bez šarma vai izsmalcinātības diez vai veicina pozitīvu darba garastāvokli.

Mēs neiesakām nevienam sākt "pilnībā izmantot Google" un sākt birojā uzstādīt batutus vai energoefektīvas hidrotermiskās relaksācijas kameras, drīzāk mēs iesakām pavisam vienkāršu un dabisku miera un pozitīvas enerģijas nesēju - ziedus.

Un ir viegli iedomāties, kādu iespaidu uz telpu varētu atstāt šeit attēlā redzamā kompozīcija. Eksotiskās rozā orhidejas rada satriecošu efektu, kas ir vairāk nekā piemērots pieņemšanai vai sēžu zālei.

Jūs varat saņemt 20% atlaidi pirmajam pasūtījumam (minimālais tēriņš 34,99 £), pie kases izmantojot atlaižu kodu "blog20".