Mēs joprojām strādājam

Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 12:30

Sestdienās līdz 10:00

Svētdienās atpūšamies

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki

Ziemassvētku ziedi un dāvanas

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks. Ziedi patiesi ienesīs svētku atmofēru katrā mājā. Nosūtiet kādu no mūsu ziedu pušķiem, kompozīcijām vai gardumu komplektiem un padariet kādu laimīgu. Lielākā daļu no mūsu Ziemassvētku piedāvājuma iespējams piegādāt tajā pašā dienā.

Iespējotie filtri

Adventes vainags Adventes vainags
  • Jauns

Adventes vainags

Cena 35,00 €

Vainaga diametrs 35cm Adventes vainags ar dekoriem un 4 svecēm. Dabīgo zaru pamatne dekorēta ar sausām dabas veltēm un stikla eglīšu rotājumiem. Dekors detaļās var atšķirties no attēlā redzamā.

Adventes vainags Adventes vainags
  • Jauns

Adventes vainags

Cena 40,00 €

Vainaga diametrs 40cm Adventes vainags ar dekoriem un 4 svecēm. Dabīgo zaru pamatne dekorēta ar sausām dabas veltēm,. Dekors detaļās var atšķirties no attēlā redzamā.

Ziemassvētku dāvana Ziemassvētku dāvana
  • Jauns

Ziemassvētku dāvana

Cena 19,50 €

Sastāvs: Macaron selection vanilla mocha chocolate (72g/2.54 oz); Markolato vafeļu rullīši ar Tahini krēma pildījumu (170g/ 599oz); Stikla Bumba   Gardie Macaroon cepumi un kraukšķigie vafeļu rullīši ar krēma pildījumu. Iesaiņoti dāvanu kārbā kopā ar karalisku stikla eglīšu bumbu.

Kartiņa-Akvareļa miniatūra Kartiņa-Akvareļa miniatūra

Kartiņa-Akvareļa miniatūra

Cena 5,50 €

Apsveikuma kartiņa 12x15cm Roku darbs NOVĒLĒJUMI UN APSVEIKUMI: DZIMŠANAS DIENĀ    VĀRDA DIENĀ     BĒRNIŅA PIEDZIMŠANA     SMIEKLĪGI UN JAUTRI     MĪLU TEVI  VĪRIETIM     NOVĒLĒJUMI ? Kā ierakstīt kartiņā tekstu