Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Tulpes

Jaunumi

Visas jaunās preces

Pirktākie

Visi pirktākie
Tulpes Mātes dienā

Tulpes

Skaistākās tulpes Māmiņai. Nosūtīt ziedus Māmiņai dienā, kad esat tālu prom - labākais veids ka pastāstīt par savu mīlestību.

Ziedu pušķis Marta un Deserta izlase

Ziedu pušķis Marta un Deserta izlase

Cena 34,50 €

Sastāvs: Tulpes 8 gab Neļķes 5gab Zaļumi (eikalipts) 6 gab Lenta Desertu izlase (Laima) 105g

Tulpju pušķis – tā ir visīstākā svētku sajūta mīļajiem

Šie ziedi ir siltuma vēstnesis. Tulpes ir tik noslēpumainas un košas, un būs piemērotas jebkuram dzīves gadījumam. Dzimšanas dienai, vārda dienai, kāzām, jubilejai, vai vienkārši labam garastāvoklim. Mēs iesakām nopirkt tulpes, kuras spēs sastādīt konkurenci pat rožu pušķim, kad vēlēsieties parādīt uzmanību un mīlestību cilvēkam, kuram tās dāviniet. Mums patīk tulpes, jo tās ir tik daudz dažādās krāsās. Katras krāsas ziedlapiņas stāstīs par jūsu jūtām daudz labāk par vārdiem.

 

Tulpju pušķa nozīme

Tas simbolizē maigumu, mīlestību, pavasari. Pušķa simbolisms būs atkarīgs no ziedu krāsas.

Ziedu piegāde pukukurjers.lv palīdzēs izvēlēties pašu piemērotāko. Piemēram, ja vēlaties pārsteigt kolēģi, vai apsveikt draugu – droši izvēlaties rozā tulpes, jo rozā ir draudzzības krāsa. Baltus tulpju pumpurus tradicionāli dāvina vīrietim. Tie simbolizē stingrību un cietu raksturu. Lai sveiktu tuvu draugu, labākā izvēle ir nopirkt dzeltenas tulpes un uzdāvināt.

Vēl viena laba ideja ir nopirkt daudzkrāsainu tulpju pušķis un šos ziedus nosūtīt ar kurjeru. Ziedu piegāde ar kurjeru ir lielisks risinājums, kad esat tālumā.

Atgādinām, ka ziedu piegādi Rīgā, pieRīgā un Jūrmala variet pasūtīt no jebkuras vietas un izvēlētajā dienā notiks ziedu piegāde.

Ziedi un to piegāde ir lieliska izvēle un tā cena noteikti būs mazāka par sniegajām pozitīvajām emocijām. Un pietam pavasarī tas ir pats lētākais veids, kā iepriecināt savus mīļos.

 

Ideāls tulpju pušķis no Puķu Kurjera

Mēs piedāvājam operatīvu risinājumu, jo zinām, ka apsveikumā lielu lomu spēlē pārsteiguma efekts. Tāpēc, ja vēlaties pārsteigt savu mīļoto ar tulpju palīdzību, mēs palīdzēsim ar ātru pušķa piegādi. Ziedus ar piegādi variet pasūtīt visu diennakti.

Piegāde tiek veikta līdz adresāta durvīm. Dāvanu nodosim personīgi.

 

Kā saglabāt tulpju pušķi ilgāk?

Noņemiet lapas stublāja apakšā. Kātiem veiciet slīpus griezumus un ar naža galu noskrāpējiet kātiņa apakšdaļu, lai uzlabotu ūdens uzsūkšanos. Lai ūdens vāzē nesabojātos, ieteicams to mainīt katru dienu. Šajā gadījumā vāze katru reizi rūpīgi jāizmazgā.

Ko pievienot ūdenim vāzē?

Lai tulpes ilgāk saglabātos svaigas, ūdenim var pievienot 1 tējkaroti galda sāls vai rafinētā cukura kubiņu, vai ogles gabaliņu, vai dažus pilienus kālija permanganāta. Lai nepieļautu pūšanas mikroorganismu attīstību ūdenī, ieteicams ielikt aspirīna tableti vai pievienot 1 ēdamkaroti etiķa (uz 1 litru ūdens).