Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 12:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603

Rožu pušķi: Rožu piegāde Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā | Nosūtīt ar kurjeru

Rozes

Rozes vienmēr būs klasiska un romantiska izvēle. Mūsu rožu kolekcijā ir gan sarkanas, gan baltas gan visu citu iespējamo krāsu rozes, kas būs piemērota dāvana Dzimšanas dienā, Valentīna dienā, gan jebkurā citā gadījumā, kad vēlēsieties apsveikt vai iepriecināt kādu.

Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

Dzeltenas rozes  kārbā Dzeltenas rozes  kārbā

Dzeltenas rozes kārbā

Cena 48,72 €

Izmērs: Augstums 35cm; Platums 30cm Sastāvs: ·        Rozes - 17 gab. ·        Lenta - 2 gab. ·        Pistācija - 1 gab. ·        Kārba - 1 gab.

Rozes  kārbā Rozes  kārbā

Rozes kārbā

Cena 48,72 €

Izmērs: Augstums 35cm; Platums 30cm Sastāvs: ·        Rozes - 17 gab. ·        Lenta - 2 gab. ·        Pistācija - 1 gab. ·        Kārba - 1 gab.

Nopirkt rozes ir lieliska izvēle dāvanai

Starp visiem ziediem daiļā dzimuma pārstāves izceļ rozi kā savu mīļāko ziedu. Šos ziedus jau izsenis sauc par dārzu karalieni, un tās joprojām nezaudē savu popularitāti. Rozes ir īpaši aktuālas svētkos. Dzimšanas dienas, jubilejas vai citu nozīmīgu notikumu priekšvakarā katra meitene sapņo par kāroto pušķi. Rožu pirkšana ir pareizā izvēle, ja vēlaties dāvāt labu garastāvokli savai mīļotajai sievietei, mammai, māsai vai draudzenei.

 

Ja ir vēlme uzdāvināt karalisku smaržīgu pušķi, bet nav iespējas apsveikt jubilāri personīgi, mūsu rožu piegāde  nāks palīgā. Pietiek pārlūkot katalogu un izvēlēties sev tīkamo opciju tiešsaistē.

 

Plašs asortiments un kvalitatīvs serviss

Pateicoties aktīvai selekcijas nozares attīstībai, šodien mūsu uzņēmums pircējam var piedāvāt dažādas krāšņo ziedu šķirnes. Jūs varat iegādāties krāšņu pušķi vai iegādāties atsevišķas rozes dažādās krāsās. Mūsu kurjeri bieži piegādājam rozes Rīgā - baltas, sarkanas, rozā, violetas, persiku, kā arī citas krāsas un toņu kombinācijas.

 

Izvēlētie ziedi kļūs ne tikai par patīkamu dāvanu, bet arī par elegantu rotājumu jebkuriem svētkiem. Ikviens, kurš vēlas pasūtīt sev tīkamu pušķi par zemu cenu, būs apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem. Ja rozes ir nepieciešamas steidzami, piegāde tiks veikta neilgi pēc pasūtīšanas. Varat izmantot kurjera palīdzību vai paņemt iegādātos ziedus paši.

 

Izvēlieties rožu skaitu vai rožu pušķi – un mēs izpatiksim jūsu vēlmēm

Mūsu uzņēmums zina, cik dažādi iemesli var būt ziedu dāvināšanai, tāpēc saviem klientiem piedāvājam dažādas iegādes iespējas.

Jūs variet:

·         Nopirkt gatavu pušķi;

·         Pasūtiet nepieciešamo rožu skaitu;

·         Izvēlieties neparastas krāsu kompozīcijas;

·         Izvēlēties rožu skaitu un krāsu un sakomplektēt savu sapņu pušķi.

Aromātisko ziedu cena ir mūsu  galvenā priekšrocība. Mēs viegli organizējam ziedu pārsteiguma piegādi ne tikai Rīgā, bet arī pieRīgā un Jūrmalā. Ja jūs interesē tikai skaistākās, iespaidīgākās un svaigākās rozes, iesakām tās pasūtīt mūsu mājaslapā. Mēs palīdzēsim Jums padarīt svētkus Jūsu mīļotajam gaišus un neaizmirstamus!