Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Sarkanu rožu grozs "MARSELL"

Sastāvs:

45 sarkanas rozes (50cm);
grozs.

150,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Izpaudiet savu aizraušanos ar 45 sarkano rozēm (50 cm) grozā - Atklājiet Mīlestības Valodu

Iegrimstiet mūsu apburošā pušķī, kas ietver 45 apburošas sarkanās rozes, eleganti sakārtotas grozā. Šī greznā kompozīcija runā par mīlestību, vēlmi un iedvesmu, padarot to par ideālu izvēli, lai izteiktu dziļākās emocijas īpašā gadījumā.

  • Sarkano Rožu simbolisms: Katra samtainā sarkanā roze šajā kompozīcijā simbolizē mīlestību, aizraušanos un dziļu saikni, radot neaizmirstamu iespaidu.
  • Elegants Groza Sakārtojums: Sakārtojums izsmalcinātajā grozā pastiprina kompozīcijas pievilcību.

Nosūtiet vārdus neizsakāmu mīlestību saviem tuvajiem Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā, izmantojot šo elpu aizraujošo rožu grozu. Ļaujiet sarkano rožu pārpilnībai izpaust Jūsu jūtas.

Kāpēc izvēlēties mūsu ziedu piegādes pakalpojumu:

  • Neaprakstāma Svaigums: Mūsu rozes tiek rūpīgi izvēlētas un meistarīgi sakārtotas, lai nodrošinātu to bezgalīgo skaistumu un noturīgu svaigumu.
  • Savlaicīga Piegāde: Vai jūs atrodaties Rīgas sirdī, tās apkārtnē vai mierīgajā Jūrmalas atmosfērā, mūsu uzticamais piegādes serviss nodrošina, Jūsu dāvanas savlaicīgu piegādi.
  • Personificēts Pieskāriens: Pievienojiet kartiņu ar apsveikuma tekstu, lai izteiktu savas emocijas un padarītu savu dāvanu par neaizmirstamu atmiņu.

Pasūtiet Jau Šodien:

Sviniet nozīmīgus mirkļus un radīt mūžīgas atmiņas ar mūsu greznā groza izvēli, kas satur 45 sarkanas rozes (50 cm). Izvēlieties šo brīnišķās kompozīcijas piegādei Rīgā, pieRīgā vai Jūrmalā un ļaujiet sarkanajam rožu grozam iedegt mīlestības liesmu.

#Marsell
98 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti