Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Siera kūka (800gr)

27,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Fantastiski garda siera kūka (0,8kg), rotāta ar svaigām ogām - ideāla dāvana gardēdim ar piegādi Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā
Ziedu piegāde Rīgā

Labākais dāvanu piegādes serviss
Dāvanu kārumniekam - piegāde Rīgā
Piegāde Jūrmalā
Iegrimstiet garšas pilnībā ar mūsu izsmalcināto siera kūku, kas rotāta ar svaigām ogām. Vai nu jūs svinat īpašu notikumu vai vienkārši vēlaties sevi vai mīļoto iepriecināt, mūsu siera kūka ir ideāla izvēle gardēžiem Rīgā un tās kaimiņpilsētās, Jūrmalā.
Šī baudpilnā siera kūka ir harmoniski sajaukums starp krēmīgu bagātību un svaiguma pilnu ogu rotājumu. To pagatavo ar mīlestību, un tai ir samtains siera kūkas pamats, kas šķīst mutē aplaimojot katru garšas kārpiņu. Lai uzlabotu baudījumu, to rotājam ar izsmalcinātu ogu izlasi, iekļaujot sulīgas zemenes vai avene un kontrastam mellenes. Šīs sulīgās ogas ne tikai nodrošina krāsu sprādzienu, bet arī iepriecina gaumes sajūtu, kas papildina krēmīgo siera kūku.
Ideāli piemērota dzimšanas dienai, gadadienai vai jebkuram citam gadījumam, kas prasa kaut ko saldu, mūsu gardā siera kūka noteikti iepriecinās. Tā lieliskais izmērs padara to ideālu kopīgai baudīšanai ar draugiem un ģimeni, nodrošinot, ka ikviens var nogaršot šo debišķīgo ēdienu.
Lai padarītu jūsu dāvanu vēl īpašāku, izmantojiet mūsu ērtos piegādes pakalpojumus. Vai jums nepieciešama ziedu piegāde Rīgā, vai jūs meklējat labāko dāvanu piegādes servisu, vai arī vēlaties dāvanu gardēdim ar piegādi Rīgā, mēs jums palīdzēsim. Un ja atrodaties pieRīgā vai Jūrmalā, neuztraucieties - mēs nodrošinām precīzu piegādes pakalpojumus arī jūsu reģionā.
Pasūtiet tagad, lai izbaudītu krēmīgās siera kūkas un svaigo ogu izlases neprātīgi labo kombināciju, un ļaujiet mums nogādāt šo kulināro šedevru līdz jūsu durvīm. Padariet savu svinību saldāku ar labāko siera kūku Rīgā un Jūrmalā.

812 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti