Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 12:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603

WhatsApp; Telegram: +371 29108796

Augļu grozi

Augļu grozi

Gardumu grozs Gardumu grozs

Gardumu grozs

Cena 42,00 €

Sastāvs: Mīkstais siers; Siera cepumi; Vīnogas; Bumbieri; Sausmaizītes; Dzēriens Kombuča; Pīta paplāte, koka skaidas Izmērs: 25 X 35cm

Svaigu augļu grozi un dāvanu komplekti

Mēs piegādājam kvalitatīvus augļu grozus un dāvanu kārbas Rīgā, pieRīgā (Mārupē, Baložos, Salaspilī, Silakrogā, Vangažos, Garkalnē, Ādažos, Carnikavā, Jūrmalā, Olainē, Ķekavā, Baldonē, Daugmalē). Paši Labākie un kvalitatīvākie augļi tiek atlasīti ar rokām un iesaiņoti, kā dāvanas grozos, un kārbās, kas tiek piegādāti tieši adresātam.

Mūsu produktu klāstā ir dažādi svaigi sezonas augļi un gardēžu dāvanas, tostarp šokolādes, rieksti, cepumi, zefīri un daudz citi kārumi.

 

Lieciet kādam justies pašam svarīgākajam! Svaigu augļu piegāde ir piemērota jebkuram gadījumam visa gada garumā, un mūsu augļu dāvanas garantēti, pārsteigs laimīgo saņēmēju. Nosūtiet kādu no mūsu augļu groziem kā dzimšanas dienas dāvanu, līdzjūtības dāvanu, apsveikuma dāvanu. Tikai augļu kastīte ir arī lieliska korporatīvā dāvana! Varat būt drošs, ka katrs augļu komplekts ir rūpīgi iesaiņots un noteikti pārsteigs jūsu biznesa partnerus un klientus, kā arī jūsu darbiniekus.

 

Vai meklējat ideālu Ziemassvētku dāvanu? Nemeklējiet citur, mums ir tieši tas, kas jums nepieciešams! Kādēļ gan neizvēlēties kādu no mūsu augstākās kvalitātes augļu groziem, vai dāvanu kārbām.

 

Augļu un gardumu, kā arī Ziemassvētku dāvanasjūs variet iegādāties mūsu vietnē online pilnīgi bez stresa tikai ar dažiem klikšķiem.