Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Augļu grozs (3kg) Vīnogas & banani

Sastāvs:
Āboli;
Vīnogas;
Banāni;
Sezonāli augļi

36,40 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme. Augļi tiek atlasīti tikai piegādes dienā paši svaigākie un to škirne ir atkarīga no sezonas.

Lai augļi ātrāk nogatavotos, ievietojiet tos papīra maisiņā un uzglabājiet tos istabas temperatūrā. Kad tie ir nogatavojušies varat tos uzglabāt ledusskapī, lai ilgāk saglabātu svaigus.

Vīnogas & banani_3
106 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Augļu Grozu Piegāde Rīgā un Tuvumā

Ieelpo svaigo dabas saldumu ar mūsu izsmalcināto augļu grozu piegādes pakalpojumu Rīgā un apkārtnē. Mēs rūpīgi atlasām nogatavojušos augļus un izveidojam eleganti sakārtotus dāvanu grozus, kas būs iederīgi jebkurās svinībās. Piegāde tajā pašā dienā pieejama, pasūti jau tagad!

Mūsu Pakalpojumi:

  • Augļu grozu piegāde Rīgā
  • Svaigu augļu piegāde Rīgā
  • Sezonas augļu dāvanas
  • Vietējā augļu piegāde
  • Augļu kompozīciju piegāde
  • Veselīgas augļu dāvanas

Svaigi un Veselīgi: Mēs lepojamies ar mūsu augļiem, kas ir rūpīgi atlasīti, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. Mūsu augļu grozi iemieso bagātību un svaigumu, piedāvājot veselīgu un izsmalcinātu dāvanu variantus.

Sezonas Dāvanas: Katrs no mūsu groziem ir saskaņots ar sezonas augļiem, nodrošinot, ka jūsu dāvana ir aktuāla un garšīga. Neatkarīgi no tā, vai ir svētki, jubileja vai kāda cita īpaša diena, mūsu augļu grozi vienmēr uzlabos šo brīdi.

Pasūti Tagad: Pārsteidziet savus tuviniekus ar gardēžu augļu dāvanām! Pasūtiet augļu grozu piegādi Rīgā un tuvumā un baudiet svaigumu tajā pašā dienā. Mēs esam tiešsaistē, lai Jums palīdzētu radīt neaizmirstamus brīžus ar mūsu augļu piegādi.

Sazinieties Ar Mums: Ja jums ir jautājumi par mūsu pakalpojumiem vai pasūtījumu veikšanu, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam gatavi palīdzēt jebkurā jautājumā!

Pasūtiet jau šodien un ļaujiet mums piegādāt sezonas svaigos augļus Jūsu īpašajiem brīžiem Rīgā un tuvumā!