Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Rozā tulpes oriģinālā iepakojumā

Izvēlieties
19,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Attēlam ir ilustratīvs raksturs, jo katra kompozīcija ir unikāla, tādēļ var atšķirties no attēlā redzamā.

Galējais pušķa izskats sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

Kā saglabāt tulpju pušķi ilgāk?

Noņemiet lapas stublāja apakšā. Kātiem veiciet slīpus griezumus un ar naža galu noskrāpējiet kātiņa apakšdaļu, lai uzlabotu ūdens uzsūkšanos. Lai ūdens vāzē nesabojātos, ieteicams to mainīt katru dienu. Šajā gadījumā vāze katru reizi rūpīgi jāizmazgā.

Ko pievienot ūdenim vāzē?

Lai tulpes ilgāk saglabātos svaigas, ūdenim var pievienot 1 tējkaroti galda sāls vai rafinētā cukura kubiņu, vai ogles gabaliņu, vai dažus pilienus kālija permanganāta. Lai nepieļautu pūšanas mikroorganismu attīstību ūdenī, ieteicams ielikt aspirīna tableti vai pievienot 1 ēdamkaroti etiķa (uz 1 litru ūdens).

#Tulpes_rozā_11_02
978 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Maigas tulpes mīļajiem

Iet pa ielu un smaidīt, maigi apskaujot pavasarīgu tulpju pušķi, ir īpaša bauda. Šajā brīdī ikviena meitene var justies kā romantiskas filmas varone, kas pēc sirds patikas izbauda neaizmirstamu piedzīvojumu. Vai ziniet, kas tajā ir labākais? Tas, ka šādu pastaigu savai mīļotajai vari sarīkot jebkurā laikā, neatkarīgi no gadalaika.

 Mūsu floristi ar prieku izveidos labāko tulpju pušķi šāda pārsteiguma īstenošanai. Zvaniet, rakstiet, sazinieties ar mums. Gaidām Jūsu pieteikumus!

 Ziedu pušķu piegādi veic mūsu kurjeri. Nepalaidiet garām  iespēju iegādāties skaistākos ziedus lai iepriecinātu savus mīļos, lai apliecinātu savu uzmanību un rūpes!