Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Folija balons "Happy Birthday" 18
  • Jauns

Folija balons "Happy Birthday" 18

Folija balons ar  apdruku Happy Birthday, zvaigznes forma, diametrs 46 cm.

Balons pildīts ar hēliju

Piegādei tikai Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā!

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

6,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Padariet savus svētkus īpašus ar mūsu spilgtajiem folijas baloniem, piepildītiem ar hēliju.  Piegāde  Rīgā, Latvijā. Katrs balons ir kā  prieka sprādziens, piedāvājot košas krāsas un priecīgu uzrakstu "Daudz laimes dzimšanas dienā", padarot to par ideālu papildinājumu jebkuriem svētkiem.

Produkta detaļas:

Folijas balons ar hēliju: Šie baloni nav tikai dekorācijas; tie ir svētki paši par sevi. Piepildīti ar hēliju, tie pievieno prieka un svētku atmosfēru jebkuram pasākumam. Košās krāsas piesaista uzmanību, bet uzraksts "Daudz laimes dzimšanas dienā" piešķir īpašu noskaņu.

Diametrs aptuveni 46 cm (18"): Baloni ir ievērojama izmēra, padarot tos uzmanības centrā jebkādās dekorācijās. To lielais diametrs nodrošina, ka tie izceļas, radot vizuāli pievilcīgu un svinīgu noskaņu.

Piegādes detaļas:

Mēs piedāvājam ātru un uzticamu piegādes servisu Rīgā un pieRīgā, atvedot šos ar hēliju piepildītos folijas balonus tieši pie jūsu durvīm. Ideāli piemērots, lai pārsteigtu mīļoto, dekorētu dzimšanas dienas ballītes vietu vai pievienotu īpašu noskaņu  dzimšanas dienas svinībām.

Ideāli piemērots:

Dzimšanas dienas svinībām: Padariet dzimšanas dienu īpašu ar šiem priecīgajiem folijas baloniem "Daudz laimes dzimšanas dienā".

Pārsteigums: Nosūtiet priecīgu pārsteigumu draugiem, ģimenei vai kolēģiem viņu īpašajā dienā.

Ballītes dekorācijām: Radīt svētku noskaņu ballītēs un sapulcēs ar šiem košajiem baloniem.

Izteikšanai prieka un labvēlīgu vēlējumu izteikšanai: Dažreiz baloni runā skaļāk par vārdiem. Dalieties priekā un labvēlīgajos vēlējumos ar šo priecīgo papildinājumu.

Pasūtiet tagad un ļaujiet hēlija piepildīto folijas balonu maģijai pārvērst jūsu svinības neaizmirstamos mirkļos.

Balons#HB16_46cm
7 vienības:

.