Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Folija balons "Lācis uz mēness" 80x98 cm

Satīna folija balons   "Lācis uz mēness"  pildīts ar hēliju.

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

18,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Sviniet Mazuļa piedzimšanu: Folijas balons "Lācis uz Mēness"
Laipni sveiciniet jaundzimušā pievienošanos ģimenei vai citu īpašu gadījumu ar mūsu burvīgo Folijas balonu "Lācis uz Mēness". Šis jaukais balons ar izmēriem 31,5 x 38,5 collas (80 x 98 cm) ir izgatavots no satīna folijas, radot maģisku un sirdi sildošu atmosfēru jūsu svētkos.
Mūsu "Lācis uz Mēness" Folijas balona iezīmes:

Savdabīgs dizains: Lācītis, kurš atpūšas uz pusmēness, ir burvīgs skats, padarot šo balonu ideālu, lai sveiktu jaundzimušo vai pievienotu nedaudz bērnības burvības jebkuram notikumam.
Satīna Folijas Elegance: Izgatavots no satīna folijas, šim balonam ir luksusa spīdums un gluda tekstūra, kas piešķir izsmalcinātu pieskārienu jūsu dekoram.
Ļoti lieli izmēri: Mērot 80 x 98 cm, tas ir pietiekami liels, lai radītu iespaidu, bet nepārspīlētu.
Ar Hēliju Pildīts: Mūsu "Lācis uz Mēness" balons tiek piegādāts ar iepriekšēji piepildītu hēliju, tāpēc tas ir gatavs pacelties un pievienot maģiju jūsu svinībām.
Balonu Piegāde Rīgā
Labākais Hēlija Balonu Piegādes Serviss
"Lācis uz Mēness" Folijas Balons no Satīna Folijas
Balonu Piegāde Jūrmalā
Piegādes Pakalpojumi:
Mūsu balonu piegādes serviss Rīgā nodrošina, ka jūsu "Lācis uz Mēness" Folijas balons galamērķī nonāk droši un laikā, tāpēc jūs varat koncentrēties uz sava īpašā brīža svinēšanu. Mēs arī paplašinām mūsu piegādes pakalpojumus tiem, kas atrodas Jūrmalā un tuvējos rajonos, padarot jūsu pasākuma plānošanu vēl ērtāku.
Sveiciniet Jaundzimušo ar Stilu:
Vai jūs svinat bērniņu sagaidīšanas svētkus, dzimšanas dienu vai citu priecīgu notikumu, mūsu "Lācis uz Mēness" Folijas balons ir jautrs papildinājums, kas izsauks smaidu visiem. Tas ir jauks veids, kā paust siltus sveicienus un svinēt ar stilu.
Pasūtiet Tagad:
Nepalaidiet garām iespēju pievienot nedaudz burvības un elegances jūsu svinībām. Pasūtiet mūsu "Lācis uz Mēness" Folijas balonu tagad un skatieties, kā tas pievieno prieku un maģiju jūsu īpašajam dienai. Lai sākas svinības!

Balons#STORK_103_60
4 vienības:

.