Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Folija balons Stārķis, 103x60 cm, gaiši rozā

Satīna folija balons   "Stārķis"  pildīts ar hēliju.

Cena norādīta par 1 balonu - izvēlieties vajadzīgo skaitu.

13,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Iepazīstinām jūs ar mūsu izsmalcināto 40 collu (103 x 60 cm) Folija balonu "Stārķis" , kas būs lielisks papildinājums jūsu svinībām! Šis burvīgais balons ir piepildīts ar augstas kvalitātes hēliju, nodrošinot tā ilgstošu lidojumu un pasākumam piešķirot pasakas noskaņu. Piepūstā stāvoklī platums ir 103 cm, un tas paceļas virs galvām, padarot to ievērojamu centrālo akcentu.

Mūsu Folija balons "Stārķis" ir izgatavots no kvalitatīvas satīna folijas, un tas izstaro šarmu un izsmalcinātību. Tā spīdīgā virsma skaisti atspoguļo gaismu, radot pievilcīgu svētku atmosfēru. Vai jūs gaidāt jauno bērniņu vai svinat īpašu gadījumu, šis balons ir ideāla izvēle, lai izteiktu jūsu sirsnīgākos vēlējumus.

Mūsu balonu piegādes pakalpojums ir jūsu rīcībā Rīgā un apkārtējās teritorijās. Mēs specializējamies piedāvāt labāko hēlija balonu piegādes pakalpojumu, nodrošinot, lai jūsu pasūtījums nonāk galamērķī laicīgi un ideālā stāvoklī. Vai nu jūs esat pašā Rīgas centrā vai pieRīgā, jeb gleznainajā Jūrmalā, mēs jums esam paši piemērotākie.

Padariet savas svinības vēl neaizmirstamākas, izvēloties šo simpātisko Folija balonu "Stārķis" . Tā atraktīvais dizains iemūžina prieka un jaunuma būtību, tāpēc tas ir ideāls izvēles variants bērniņa sagaidīšanas svinībām, dzimuma noslēpumu atklāšanai vai jebkuram pasākumam, kur valda prieks.

Pasūtiet mūsu Folija balonu "Stārķis" jau šodien un ļaujiet tam aizlidot, izplatot prieku un siltumu visiem, kas bauda tā skaistumu. Sviniet bērniņa ierašanos vai jebkuru īpašu brīdi ar šo izsmalcināto satīna folijas balonu. Tas nav vienkāršs balons; tas ir mīlestības un laimes simbols, kas padarīs jūsu pasākumu patiešām neaizmirstamu.

Balons#STORK_103_60
2 vienības:

.