Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Lieldienu kompozīcija 2
  • Jauns

Lieldienu kompozīcija 2

Sastāvs:

Skārda trauks; Narcises Tete-a-tete; Muskares; zaļš augs; dekoratīvie elementi

32,80 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Sviniet Lieldienas ar prieka pilnu pārsteigumu, kas iemieso atdzimšanas un prieka garu. Mūsu Lieldienu pārsteigums skārda kārbā ir ideāls svaiguma un elegances apvienojums, rūpīgi atlasīts, lai jūsu svētkos ienestu pavasara burvību.

Iestādīta skaistā skārda traukā, šajā kompozīcijā ir spilgtās Narcises Tete-a-tet, simbolizējot jaunā sākumu un atdzimšanu, blakus delikātiem muskariem, kas pievieno apburošo zilo krāsu kompozīcijai. Papildinot šos ziedus, mīksts zaļais augu piešķir kompozīcijai īpašu zaļumu.

Mūsu pieredzējušie meistari to rūpīgi sagatavos, lai ar šo Lieldienu kompozīciju radīs svētku sajūtu jūsu mājā jeb variet pārsteigt savus mīļos svētkos. Vai šī Lieldienu kompozīcija rotās jūsu Lieldienu galdu vai kalpo kā sirsnīgs dāvana, šī kompozīcija noteikti izstaros prieku un siltumu.

Ar mūsu ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un tuvējā apkārtnē, ieskaitot Jūrmalu, Lieldienu prieka vairošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Uzticieties labākajam ziedu piegādes pakalpojumam pilsētā, lai būtu pārliecināti, ka šīs Lieldienas paliks atmiņā.

Lieldienu ziedu piegāde Rīgā, labākais ziedu piegādes pakalpojums,  piegāde Rīgā un tuvējā apkaimē, piegāde Jūrmalā.

Lieldienu_kompozīcija
3 vienības:

.