Pasūtījumus uz 11. un 12. Maiju vairs nepieņemam.

Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Plīša dzīvnieciņš & miega sedziņa

Izmērs: 25 x 25 cma

17,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Dāvanu Piegāde: Mīkstas Bērnu sedziņas - Rotaļlietas - Pūkainais Trusis, Lācis, Lapsa, Ideāli piemērots mazuli - Ideāli no 0 līdz 12 mēnešiem

Meta Tagi (Meta Tags): Dāvanu Piegāde, Bērnu Segas Rotaļlietas, Pūkainais Trusis, Lācis, Lapsa, Zīdaiņa Rotaļlietas, Mazulim Piemērotas Rotaļlietas, Jaundzimušo Dāvana

Produkta Apraksts:

Atklājiet perfektu dāvanu, lai iepriecinātu un liktu justies labi mazuli! Mūsu Bērnu Segas - Rotaļlietas ir ideāla dāvana bērniem vecumā no 0 līdz 12 mēnešiem. Vai jūs meklējat veidu, kā nosūtīt sirdi sildošu dāvanu ar piegādi vai vienkārši vēlaties iepriecināt savu mazo, šie simpatiskie pavadoni ir tam pilnīgi piemēroti.

  1. Dažādi pielietojami: Šis komplekts ietver mīkstu un apskaužamu pūkaino trusi, sirsnīgu lāci, maigu lapsiņu, nomierinošas bērnu sedziņa apvienota ar simpatisku plīša dzīvnieciņu. Šie pavadoni ir izstrādāti, lai nodrošinātu bezgalīgu komfortu un izklaidi jūsu bērnam.

  2. Ērtums un Drošība: Mūsu Bērnu Segas Rotaļlietas izgatavotas no labākajiem materiāliem, lai nodrošinātu jūsu bērna ērtumu un drošību. Tie ir ideāla izmēra, lai maziem rociņām turētu, apskautu un glāstu.

  3. Nomierinoši un Aizraujoši: Šīs rotaļlietas ir prasmīgi izstrādātas, lai nomierinātu un izklaidētu mazulim. Maigās tekstūras, nomierinošie krāsu toņi un priecīgie skaņi palīdz nomierināt un iesaistīt jūsu mazuli, padarot tās ideālas gan spēlēm, gan gulēšanai.

  4. Ideāla Jaundzimušo Dāvana: Meklējat ideālu dāvanu jaundzimušajam? Mūsu Bērnu Sedziņas - Rotaļlietas ir rūpīgi izvēlēta un novērtēta dāvana, ko vecāki un bērni noteikti iemīl.

  5. Dāvanu Piegādes Pakalpojumi: Mēs piedāvājam ērtus dāvanu piegādes pakalpojumus, nodrošinot, ka jūsu dāvana nonāk mērķī ātri un droši. Nosūtiet mīlestības un komforta žesti jaunajam ģimenes loceklim vai ieprieciniet savu paša mazuli ar šiem simpātiskajiem pavadoniem.

Piedāvājiet savam dārgajam mazulim dāvanu, kas rada komfortu un prieku. Neskatoties uz to, vai tā ir jūsu pašu bērnu sēta vai sirdsildīga dāvana, mūsu Bērnu Segas Rotaļlietas noteikti izraisīs smiekli un glāstus. Pasūtiet tagad un dāvājiet prieku savam mazulim!

Blanket (80x100) grey
1 Vienība

.