Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 29108796

  • Jauns

Pūkainais Trusis Olafs

Pūkainais Trusis Olafs - Ideāls Draugs Mazulim

Izmērs: (neskaitot ausis): 28 cm x 36 cm.

45,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Dāvanu Piegāde, Rīga Latvija, Pūkains Trusis Olafs, Mīkstā Rotaļlieta, Mazulim Miega Pavadonis, Saldi Sapņi, Bērnam Dāvana, Dāvana Jundzimušajam

Iepazīstieties ar Pūkaino Trusi Olafu, iemīļoto draugu, kurš pārņem mazuļu sirdis un nes mieru. Šī iecienītā rotaļlieta, izgatavota ar mīlestību un rūpēm un ir ideāla dāvana, lai svinētubērniņa piedzimšanu. Pie tam, neatkarīgi no tā -  atrodaties tuvu vai tālu, Pūkaino Trusi Olafu varat nosūtīt, lai iepriecinātu.

Neizstāstāmi Mīksts: Mūsu Pūkainais Trusis Olafs lepojas ar pūkainu un neizsakāmi mīkstu ķermeni, kas ir ideāls, lai mazinātu nemieru un sniegtu maigus glāstus. Tā kažoks ir nevainojami mīksts, padarot to par galveno glāstīšanas draugu.

Mazulim Labākais Draugs: Šis lielais trusis ātri kļūs par jūsu mazuļa labāko draugu. Tā nav tikai rotaļlieta; tas nomierina ar savu klātbūtni, uz kuru bērni var paļauties gan spēļu, gan mīļošanas laikā.

Mierinošs Pavadonis: Novietojiet šo mīksto rotaļlietu gultiņā, un jūsu mazulis var ar to spēlēties, pirms aizmigšanas. Garo nakti varēsiet uzsākt kopā ar Olafu, un no rīta mosties ar nomierinošu klātbūtni.

Rotaļu Brīžiem: Pūkainais Trusis Olafs ir ideāli piemērots bērnu rokām, tas var tikt turēts un aijāts.

Ausu Kombinētie Materiāli: Olafa ausis veido apvienojums no mīksta lina priekšpusē un kažokādas aizmugurē, nodrošinot taktisko daudzveidību mazajiem pirkstiņiem.

Saldie Sapņi: Šis miera nesējs ir paredzēts, lai mierinātu jūsu mazuli un palīdzētu viņam baudīt saldos sapņus. Tas ir viegli piemērojams, pateicoties vieglajam un plakanajam korpusam.

Pūkainais Trusis Olafs ir ideāla dāvana jaundzimušajam. Tā nav tikai rotaļlieta; tas ir iecienīts draugs, kas nodrošinās mieru un prieku. Pasūtiet tagad, lai nosūtītu šo Pūkaino Trusi un redzēsiet, kā jūsu mazulis staros no prieka, smaidiem un glāstiem.

Pūkainais Trusis Olafs
1 Vienība

.