Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Rozā krāsas Gipsofila kārbā

Sastāvs:

Gipsofila - 5 gab

Cepuru kārba - 1 gab

Kārbas izmērs: 20x25cm

30,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Izcila Elegance: Rozā Gipsofila kārbā ar piegādi Rīgā, Jurmalā un apkārtnē

Ziedu piegāde Rīgā

Ziedu kārbu piegāde

Rozā ziedu piegāde

Apraksts:

Sasniedziet dāvināšanas prieka augstāko punktu  ar mūsu burvīgo Rozā Gipsofilu Kārbā, kas kļūs par lielisku dāvanu  ar piegādi Rīgā, Jurmalā un tuvējā apkārtnē. Šī stilīgā un elegantā cepuru kārba ir piepildīta ar eleganto rozā gipsofilu izstarojot  maigu skaistumu, radot vizuāli iespaidīgu un vilinošu dāvanu.

Rozā Gipsofila ir īsts grācijas un izsmalcinātības apvienojums. Gipsofilas, kuras mēdz dēvēt par bērna dvašu, gaisīgais, mākonīgais izskats piešķir romantisku un maigu pieskaņu jebkuram notikumam. Vai nu jūs svinat īpašu brīdi vai vienkārši izpaužat savu iedvesmu, šie ziedi noteikti atstās ilgstošu iespaidu.

Mūsu uzticamais ziedu  piegādes serviss nodrošina, lai jūsu izvēlētais  Rozā Gipsofilas mākonis nonāk Rīgā, pieRīgā UN  Jūrmalā nevainojamā stāvoklī, radot prieku un nesot  skaistumu tā saņēmējam. 

Izvēlieties labāko pušķu piegādes iespēju Rīgā, Jūrmalā un apkārtējās teritorijās, lai jūsu dāvana būtu īpaša un neaizmirstama. Pasūtiet tagad, lai saņemtu nevainojamu ziedu  piegādes pakalpojumu.

Attēlam ir ilustratīvs raksturs, jo katra kompozīcija ir unikāla, tādēļ var atšķirties no attēlā redzamā.

#Z_Pink_ Gypsophila
89 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti