Pasūtījumus uz 11. un 12. Maiju vairs nepieņemam.

Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Ziedi kārbā "Maigums"

Sastāvs: Rozes - 5 gab.; Hypericum - 2 gab.; Eustoma - 1 gab. ; Krizantēmas (sīkziedu) - 1 gab.; Sīkziedi; Zaļumi - 1 gab; Rozes Spray- 1 gab.

Izmērs: Augstums 35cm; Platums 30cm

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā..

55,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Elegance iepakota kārbā: "Maigums"
Atklājiet dāvanas burvību ar mūsu "Maigums" kompozīciju, kas skaisti sakārtots cepuru kārbā. Šī apburošā kompozīcija piedāvā dažādu ziedu daudzveidību, padarot to par šarmantu izvēli jebkuram gadījumam.
Meta tagi:

Ziedu piegāde Rīgā
Labākais ziedu piegādes serviss
Ziedu piegāde uz Jūrmalu
Piegādes pakalpojumi: Mūsu ziedu piegādes serviss Rīgā nodrošina, ka jūsu ziedi tiek piegādāti svaigi un smaržīgi, gatavi priecēt saņēmēju. Mēs piedāvājam arī piegādi uz Jūrmalu un apkārtējiem reģioniem, nodrošinot, ka jūsu dāvana nonāk pareizajā vietā un laikā.
Dāviniet ar izsmalcinātību: Ziedu kārba " Maigums" izsmalcināti atklāj jūsu jūtas, vai tā būtu mīlestība, pateicība vai silti sveicieni. Tā dažādo ziedu un zaļumu daudzveidība radīs vizuālu simfoniju, kas noteikti padarīs jebkuru gadījumu neaizmirstamu.
Pasūtiet tagad: Nepalaidiet garām iespēju izteikt savas emocijas ar šo izsmalcināto dāvanu. Pasūtiet ziedus tagad un ļaujiet jūsu uzmanīgajai dāvanai runāt jūsu vietā. Sviniet ar stilu un izsmalcinātību!

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

Ziedi kārbā #Maigums
95 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti