Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Ziedu kārba ar Lizantēm

Lizantes; oāze; Dekoratīvas lentas; kārba

Foto kārba ar 15 lizantēm.

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā..

Izvēlieties
52,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Ienirstiet ziedu elegances pasaulē ar mūsu elpu aizraujošo ziedu kastīti, kurā ir krāšņo eustomu  kompozīcija. Mūsu izsmalcinātā kompozīcija ir rūpīgi veidota  jebkuram pasākumam.

Šīs brīnišķīgās kārbas iekšpusē izvērsīsies simfonija, ko veidojuši ziedi, pazīstamas arī kā lisiantes. Katra ziedlapiņa ir dabas meistarības apliecinājums. Ar to apburošo nokrāsu un formu kombināciju šī kompozīcija kļūst par īstu vizuālu baudījumu, kas ir ideāli piemērots, lai izteiktu emocijas, kuras nevar izteikt vārdos.

Mūsu eustomu mix ziedu kaste piedāvā krāsu paleti, kas sasaucas ar visām emocijām. No violetajām, kas simbolizē apbrīnu, līdz maigi rozā, kas izsaka pateicību, šie ziedi iemieso daudzas sajūtas, padarot tos par lielisku dāvanu visiem gadījumiem.

Neatkarīgi no tā, vai atzīmējat svarīgus dzīves mirkļus, paužat patiesas emocijas vai vienkārši vēlaties kādam sagādāt prieku, mūsu eustomu mix ziedu kārba ir ideāla izvēle. Katrs pumpurs ar rūpīgi atlasītiem un mākslinieciski sakārtotiem ziediem atspoguļo dabas brīnumu un rūpes, ko mēs ieguldām, veidojot nozīmīgas dāvanas.

Uzsveriet savu žestu ar mūžīgo eustomu izsmalcinātību. Ar mūsu efektīvo ziedu piegādes pakalpojumu Rīgā un ziedu piegādi Jūrmalā jūsu pārdomātā dāvana tiks nogādāta saņēmējam savlaicīgi, nodrošinot, ka jūsu jūtas tiks nodotas perfekti neatkarīgi no attāluma. Pasūtiet tagad un ļaujiet ziedu valodai radīt neaizmirstamas atmiņas.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! +37122013603

Eustoma_kārbā
97 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti