Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Alstrumēriju pušķis ar hiperikumu

Sastāvs:

Alstrumeria - 13 gab.

Zaļumi

Iepakojums

Satīna lenta

38,90 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Attēlam ir ilustratīvs raksturs, jo katra kompozīcija ir unikāla, tādēļ var atšķirties no attēlā redzamā.

Galējais pušķa izskats sīkumos var mainīties atkarībā no sezonas, taču kopskats un koncepcija paliks nemainīga.

Ziedu sezonalitātes tabula

Ziedi tiek piegādāti bez vāzes.

Ziedi tiks piegādāti neizplaukuši (pumpuros), kas atplauks 1-2 dienu laikā,  lai iespējami ilgi priecētu saņēmēju.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 

 

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796

#Alstrumērijas mix
907 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Alstroemerija - Saules Dieva dāvātais zieds

Daba ir radījusi ļoti daudz dažādu skaistu ziedu, un viena no skaistākajām ir alstromērija. Zieds atrasts Peru, tāpēc bieži tiek lietots arī cits tā nosaukums - Peru vai Inku lilija. Un viss tikai tāpēc, ka tās pumpuri pēc izskata izskatās kā lilija, bet ziedlapiņas ir sakārtotas kā orhidejai. To 18. gadsimtā uz Zviedriju atveda vietējais barons Klauss fon Alstroemers, tāpēc viņam par godu nosauca tos par Alstroemeria.

Kopš tā laika selekcionāri ir paveikuši lielu darbu, un šodien mēs varam apbrīnot Peru lilijas skaistās šķirnes, kurām ir daudz ziedlapu krāsu, toņu un formu. Floristi mums piedāvā ne tikai vienkrāsainas sugas, bet arī neparasti skaistus krāsainus ziedus, kā arī neparastus ar ombre efektu. Vienīgais, kas visām sugām ir kopīgs, ir īpašais ziedlapu izvietojums un melni plankumi zieda kodolā. Rīgā  ir ērti pasūtīt un iegādāties neparasti skaistus alstroemeriju ziedu pušķu, izmantojot vietni pukukurjers.lv, cenas jūs iepriecinās, kā arī ātra ziedu piegāde Rīgā.

 Unikālās Alstroemeriju  īpašības

Alstroemēriju senatnē cienīja inki, viņi to uzskatīja par Saules Dieva dāvanu, ticēja, ka tā var dot cilvēkam neparastas spējas. Šī ir tikai skaista leģenda, bet mēs turpinām tai ticēt un saviem mīļajiem un mīļajiem cilvēkiem dāvinām pušķus ar pārsteidzoši skaistajām alstromērijām. Tās izskatās greznas gan pašas par sevi, gan kopā ar citiem ziedu veidiem. Visbiežāk tiek piedāvāti pušķi, kuros alstromērija ir apvienotas ar lilijām, rozēm, gerberām, īrisiem. Pašām  Peru lilijām ir diezgan spilgtas krāsas, tāpēc tās bieži tiek izmantotas kā akcents pušķī, kurā dominē pasteļtoņu ziedi, piemēram, rozes, krizantēmas un citi.

Veidojot dažādas kompozīcijas, floristi paņem pusatvērtus alstroemērijas pumpurus, kas atveras pakāpeniski ilgstošā laika periodā, tāpēc šāds pušķis ar savu skaistumu priecēs ilgi.

Alstroemerija tiek uzskatīta par universālu ziedu, kas ir piemērots dāvināšanai jebkurā situācijā un ir  jebkuram notikumam:

  • kāzas, romantiska tikšanās - pasteļtoņu ziedi tiek izvēlēti kombinācijā ar peonijām;
  • biznesa kompliments - ieteicams izmantot vairākus kontrastējošus toņus;
  • mīļotajai - ar košas astromērijas sarkanos, sārtos, rozā toņos, kombinācijā ar sniegbaltām lilijām, krizantēmām.

Izmantojot interneta veikala pukukurjers.lv (Rīga) vietni, variet pasūtīt un iegādāties neparasti skaistās  alstroemērijas, rožu, liliju pušķus, cena patīkami pārsteigs, mērķtiecīga ziedu piegāde Rīgā  tiek veikta ar kurjeru.

PukuKurjers.lv - svaigu ziedu piegāde visu gadu

Pukukurjers.lv ir uzņēmums, kas ar floristiku un pušķu piegādi nodarbojas kopš 2009.gada. Mēs garantējam savu pušķu svaigumu un saprātīgas cenas oriģinālajām kompozīcijām. Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir tāda, ka mēs neizmantojam ķimikālijas, lai paildzinātu augu mūžu, lai jūs varētu izbaudīt katra zieda dabisko aromātu.

Alstroemeria ir mazprasīga kopšanā, tāpēc pušķi no tās ilgu laiku saglabājas svaigi un priecē aci ar savu skaistumu. Lai pēc iespējas ilgāk izbaudītu pasniegtā pušķa skaistumu, pietiek ar regulāru ūdens maiņu un stublāju galu nogriešanu.

 Kur Rīgā pasūtīt alstromēriju  pušķi par pieņemamu cenu? 👇
Interneta veikalā PukuKurjers.lv 🌺 Rīgā var iegādāties Alstromēriju pušķus par labākajām cenām
Kā pasūtīt Alstromēriju pušķi Rīgā? 👇
Lai pasūtītu Alstromēriju pušķi Rīgā, pieRīgā vai Jūrmalā,  Jūs variet veikt pasūtījumu mūsu vietnē PukuKurjers.lv. Jautājumu un neskaidrību gadījumā variet sazināties ar mums telefoniski, WhatsApp vai Telegram.
Cik maksā Alstromēriju piegāde ar kurjeru? 👇
PukuKurjers.lv  mājaslapā ziedu piegāde Rīgā ir EUR 6.00.
Piegādes cena ir definēta atkarībā no Pasta Indeksa, tādēļ piegādes cena būs redzama, kat tiks ievadīta piegādes adrese 🤩

Ziedu piegāde Rīgā       Ziedu piegāde pieRīgā                 Ziedu piegāde Latvija                  Ziedu piegāde Jūrmalā