Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Baltu krizantēmu pušķis

5; 7 vai 9 x krizantēmas;

kraftpapīrs

Lenta

Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.

Izvēlieties
25,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Elegants baltu krizantēmu pušķis oriģinālā iepakojumā - Ieslēdziet miera sajūtu
Iepazīstieties ar skaistumu mūsu izsmalcinātajā pušķī, kas ietver nevainojamas baltas krizantēmas, kas eleganti iepakotas oriģinālajā iesaiņojumā. Šī burvīgā kompozīcija izstaro mieru un eleganci, padarot to par lielisku izvēli, lai izteiktu līdzjūtību, pateicību vai nosūtītu labākos vēlējumus.

Simboliskums: Katra baltā krizantēma šajā pušķī simbolizē tīrību, nevainīgumu un mieru un izsaka sirds siltumu, kuru nosūtat saņēmējam.
Mākslinieciskais iesaiņojums piešķir dabisku eleganci, pastiprinot pušķa noslēpumaino skaistumu.
Emociju čuksti: Izpaudiet savas emocijas klusi, taču saprotami saviem tuviniekiem Rīgā, pieRīgā un Jūrmalā ar šo apburošo pušķi. Ļaujiet balto krizantēmu skaistumam un mākslinieciskajam iesaiņojumam lai izteiktu savas jūtas.
Kāpēc izvēlēties mūsu ziedu un pušķu piegādes pakalpojumus:
Garantēts Svaigums: Mēs rūpīgi izvēlamies un kārtojam mūsu pušķus, lai tie nonāktu galamērķī nevainojamā stāvoklī, izstarojot svaigumu.
Laicīga Piegāde: Vai jūs atrastos Rīgas sirdī, tās apkārtnē vai Jūrmalas mierīgajā atmosfērā, mūsu uzticamais piegādes serviss nodrošinās ziedu savlaicīgu piegādi.
Personificēts Pieskāriens: Padariet savu dāvanu vēl nozīmīgāku, iekļaujot personificētu atklātni, kurā ierakstīsim Jūsu vēlejumus un/vai ziņu.
Pasūtiet Jau Šodien:
Sviniet miera mirkļus un radiet ilgstošas atmiņas ar mūsu eleganto baltu krizantēmu pušķi. Izvēlieties šo apburošo kompozīciju piegādei Rīgā, tuvumā Rīgai vai Jūrmalā un ļaujiet baltajiem ziediem izteikt jūsu jūtas spēcīgāk par vārdiem.

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 

Ziedu sezonalitātes tabula

Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796 

#Krizantēmas_baltas
97 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti

Baltās krizantēmas - askētiski un estētiski

Baltu krizantēmu pušķis ir  uzmanības zīme, kas palīdzēs paust līdzjūtību, cieņu un atzinību. Šādu ziedu pušķis derēs klasiskā skaistuma cienītājam, vienkāši un estētiski. Krizantēmas spēj apburt ne tikai vizuāli: šiem ziediem ir īpašs aromāts. Šis ziedu pušķis ir laba vēlējumu personifikācija!

Grieztās krizantēmas vāzē stāv līdz pat 14 dienām.