Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 11:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603 ; WhatsApp; Telegram: +371 2910879

Ziedu kārba ar Lāci - Rozā

Kārba 20 X 25 cm

Lācis 20cm (roku darbs)

Ziedi

Lieliska dāvana, lai apsveiktu ar bērniņa piedzimšanu.

47,00 €
Daudzums
Pieejams pasūtīšanai

 

Pievienot dāvanu - saldumus, augļus ...

 

Pievienot Balonus ar hēliju

 

Pievienot bezmaksas vai maksas apsveikuma kartiņu

 

Piegādes datumu un laiku varēs norādīt pasūtījuma noformēšana lapā

Sviniet priekpilno notikumu par jaunā cilvēka ienākšanu šajā pasaulē ar mūsu izsmalcināto Ziedu kastīti, kurā iekļauta apburoša ar rokām darināta - mīkstā rotaļlieta mazulim. Šis rūpīgi izvēlētais dāvana ir īpaši piemērota, lai sveiktu jaundzimušo pasaulē un ir pieejama piegādei Rīgā, tās apkārtnē un gleznainajā Jūrmalā.
Informācija par produktu:

Ziedu kastīte: Mūsu ziedu kastīte ir skaista 20 x 25 cm liela kompozīcija, kas piepildīta ar svaigiem, spilgtiem ziediem. Katrs zieds ir uzmanīgi izvēlēts, lai nodotu jūsu siltākos vēlējumus jaunajiem vecākiem un viņu gaidītajam dārgumam. Ziedi veidos īpašu noskaņu dāvanai - mīkstajai rotaļlietai mazulim.
Roku darbs - mīkstā rotaļlieta: Šī 20 cm lielā mīkstā rotaļlieta ir ar mīlestību radīts izstrādājums, padarot to par unikālu un dārgu dāvanu. Tās mīkstums un iespēja to apskaut nesīs komfortu un saldu miegu jaundzimušajam. Šis mīkstais lācis kļūs par skaistu un mīļotu miega biedru un draugu mazulim vairāku gadu garumā.
Piegādes informācija:
Mēs piedāvājam piegādi Rīgā, tās apkārtnē un gleznainajā Jūrmalā.
Šī ir lieliska dāvana dzemdību nodaļā, kas radīs laimi un prieku jaunajiem vecākiem un radīs neaizmirstamu brīdi šajā īpašajā laikā.

Šajā nozīmīgajā dzīves brīdī mūsu Ziedu kastīte ar rokām radīto mīksto lāci ir piemērota, lai izteiktu izteiksmes līdzeklis jūsu priekam par pieaugošo ģimeni. Laipni sveiksim jaundzimušo ar mīlestību, rūpēm un svaigu ziedu skaistumu. Pasūtiet tagad un radiet neaizmirstamas atmiņas jaunajiem vecākiem un viņu mazulim.
Attēlam ir ilustratīvs raksturs. Atkarībā no sezonas ziedu šķirnes un krāsu nianses var atšķirties no attēlā redzamā.
Ziedu sezonalitātes tabula

Ziedu piegāde Rīgā, Pierīgā. Ziedu piegāde Jūrmalā. Tikai svaigi ziedi. Mēs pušķus veidojam tikai pēc pasūtījuma, tādēļ saviem klientiem varam piedāvāt pašus svaigākos ziedus no vairumtirdzniecības bāzes nevis no veikala vitrīnas! 


Tālrunis: +37122013603

WhatsApp; Telegram : +37129108796 

Z_Lacu karba
2 vienības:

.

Aktuālā kolekcija

Saistītie produkti