Ziedu piegāde Rīgā, Jūrmalā un ~40 km rādiusā ap Rīgu - Pasūtījumus uz to pašu dienu iespējams veikt līdz 12:00 & Sestdienās līdz 10:00 Svētdienās atpūšamies

Telefons: +371 22013603

Ziedu kārbas

Ziedu kārbas

Ziedu kārba Vinnijs Ziedu kārba Vinnijs

Ziedu kārba Vinnijs

Cena 49,90 €

Diametrs: 20cm Sastāvs: Dažādu sezonālu ziedu miks  Miega lācis (20cm); Karamele uz kociņa Konfektes Geisha 10gab Zefīri Kārba sirds formā (20x20cm)

Ziedu un saldumu kārba Amēlija Ziedu un saldumu kārba Amēlija

Ziedu un saldumu kārba Amēlija

Cena 48,00 €

Diametrs: 20cm Sastāvs:  Dažādu sezonālu ziedu miks balti-rozā krāsu gammā; Rožu limonāde (Fentimans); Aveņu zefīri; Sirds formas karamele uz kociņa; Karameles ar sirsniņām; Cepuru kārba.

Ziedu un saldumu kārba Isabella Ziedu un saldumu kārba...

Ziedu un saldumu kārba Isabella

Cena 48,00 €

Diametrs: 20cm Sastāvs: Dažādu sezonālu ziedu miks balti-rozā krāsu gammā;  Rožu limonāde (Fentimans); Aveņu zefīri; Konfektes Geisha 10gab; Karameles ar sirsniņām; Cepuru kārba

Ziedu kārba ŠARLOTE

Ziedu kārba ŠARLOTE

Cena 48,00 €

Diametrs: 20cm Sastāvs: Dažādu sezonālu ziedu miks balti-rozā krāsu gammā;  Zemeņu-Banānu smūtijs; Zemenes baltajā šokolādē ar zemeņu pārklājumu 60gr; Konfektes Geisha 10gab; Cepuru kārba. Pēc izvēles pievienot Sirds formas Karameli uz kociņa

Dzeltenas rozes  kārbā Dzeltenas rozes  kārbā

Dzeltenas rozes kārbā

Cena 48,72 €

Izmērs: Augstums 35cm; Platums 30cm Sastāvs: ·        Rozes - 17 gab. ·        Lenta - 2 gab. ·        Pistācija - 1 gab. ·        Kārba - 1 gab.

Rozes  kārbā Rozes  kārbā

Rozes kārbā

Cena 48,72 €

Izmērs: Augstums 35cm; Platums 30cm Sastāvs: ·        Rozes - 17 gab. ·        Lenta - 2 gab. ·        Pistācija - 1 gab. ·        Kārba - 1 gab.

Ziedi  kārbā

Ziedi kārbā

Cena 23,90 €

Sastāvs: ·        2 krūmrozes, ·        1 orhideja; ·        1 vaskapuķei; ·        Salals ·        kārba.

Ziedi cepuru kārbās – tie ir vairāk nekā tikai ziedi

 

Ir arī tāds jēdziens, kā praktiskā floristika. Kompozīcija cepuru kārbā ne tikai izskatās iespaidīga, bet arī ērta. Šādām ziedu kompozīcijām ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar parastajiem pušķiem. Un tagad tas, kas nesen tika uzskatīts par īstu greznību ir kļuvis  pieejams ikvienam. Un mūsu ziedu piegādes serviss saviem klientiem sniedz iespēju pasūtīt iespaidīgu ziedu dāvanu.

Ziedi kārbā – ziedu piegāde Rīgā

Ziedi kārbā izskatās stilīgi un atbilstoši. Tas ir sava veida laika "marķieris". Šī tendence radās Apvienotajā Karalistē un pakāpeniski kļuva populāra visā pasaulē.

 

Šis  efektīvais jaunums pie mums atnāca nedaudz vēlāk, taču šādu ziedu dāvanu oriģinalitāti un funkcionalitāti augstu novērtēja visi, kas bija iesaistīti šī skaistuma tapšanā, atlasē un saņemšanā. Tā popularitāte joprojām ir augsta.

 

Pašlaik veidojas jauna tendence: ziedu piegāde uzreiz vāzēs. Nevar noliegt, ka meklējot vispraktiskākos risinājumus, floristikas nozares tendenču noteicēji meklē un ievieš arvien jaunus dizaina risinājumus  veidojot brīnišķas kompozīcijas cepuru kārbās.

Ar katru reizi viņu idejas kļūst vēl radošākas un iespaidīgākas. Tāpēc rodas apburoši skaistas kompozīcijas, par kurām var tikai sapņot. Un, kā jau jūs zināt, patiesas vēlmes materializējas! Tāpēc, ja vēlies piepildīt kāda zilo (rozā, sarkanā, baltā, raibo) sapni, sazinies ar mūsu ziedu piegādes servisu. Ziedu kompozīcija cepuru kārbā ir oriģināla ziedu dāvana, kas ir ievērības un apbrīnas vērta!

Ziedu kārba

Kompozīcija cepuru kārbā vispirms jau ir skaista un estētiska. Kārbā ziedi un augi ir izvietoti proporcionāli, tādēļ kompozīcija izskatās harmoniska. Tas burtiski ir īsts baudījums acīm.

 

Turklāt ziedi kārbā piedzīvo mazāku stresu, jo:

• pušķis nav bijis pārsiets ar lentītēm, tāpēc kāti nav ielauzti vai saspiesti;

• katrs kompozīcijā esošais augs jau ir kārtīgi apgriezts un visu laiku “dzer” ūdeni, kas nozīmē, ka cepuru kārbā ziedi līdz svētku beigām noteikti nenovītīs un priecēs ilgāk;

• tā kā ziedi nav iepakojumā, no kura svinību laikā dažkārt nav laika izpakot grezno pušķi un/vai apgriezt kātus pirms ielikšanas vāzē, augi cepuru kārbā ir drošībā.

 

Tātad skaistās kompozīcijas kārbās ir ne tikai stāsts par neparastu dizainu. Tā ir arī svarīga praktiska sastāvdaļa, kas ļauj pagarināt greznās ziedu kompozīcijas saglabāšanas laiku. Un tas nozīmē paildzināt patīkamus apbrīnas mirkļus par skaistajiem ziediem.

Ziedi piegāde -  Ziedi cepuru kārbās

Ziediem cepuru kārbās ir papildu priekšrocības:

1. Veidojot kompozīciju, ziedus liek ievieto oāzē / putās. Lai to izdarītu, tie tiek nogriezti īsāki, kas nozīmē, ka tie labāk absorbē mitrumu un ilgāk saglabājas .

2. Nav jātērē laiks ūdens maiņai un vāzes mazgāšanai. Šādām ziedu kompozīcijām nepieciešama minimāla aprūpe: tās tikai katru dienu nedaudz jāpalaista (piemēram, izmantojot nelielu šļirci).

3. Augi oāzes sūklī ir droši “nofiksēti”, tāpēc pat nejauši sasverot kastīti, pušķis nezaudēs savu formu.

Ziedu kompozīcija cepuru kārbā – piegāde Rīgā

Ja vēlaties pasūtīt ziedu kastes piegādi Rīgā – variet izvēlēties no mūsu vietnē ievietotajiem paraugu fotoattēliem.