Ziedu piegāde
Ziedu piegāde
Puķu piegāde ar kurjeru! Dāvinot ziedus mēs iepriecinām sev tuvos un mīļos.Ziedu Kurjers ir Jūsu rīcībā!  Izvēlies skaistāko ziedu pušķi - mēs to izveidosim ar mīlestību un piegādāsim ar prieku. Zvaniet: +371 22013603 (GSM, Whatsapp, Telegram) un...

Puķu piegāde ar kurjeru! Dāvinot ziedus mēs iepriecinām sev tuvos un mīļos.
Ziedu Kurjers ir Jūsu rīcībā! 

Izvēlies skaistāko ziedu pušķi - mēs to izveidosim ar mīlestību un piegādāsim ar prieku.

Zvaniet: +371 22013603 (GSM, Whatsapp, Telegram) un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotākos ziedus.

Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

Vairāk

Ziedu piegāde  Atrasti 147 produkti.

Subkategorijas

 • Vasaras ziedu kolekcija

  Vasaras ziedi ar piegādi 

  Vasaras ziedu piegāde ir lielisks risinājums katram dzīvēs gadījumam gan sveicieniem Dzimšanas dienā, gan vienkāši, lai pateiktu paldies. Katru pušķi no mūsu vasaras ziedu kolekcijas izveidos mūsu florists no svaigiem ziediem pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas un tiks piegādāts tajā pašā dienā.

  Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

 • Mono pušķi

  Mono pušķis - tas ir gan stilīgi, gan klasiski. Elegants un izsmalcināts dažādu krāsu vai vienkrāsains. Elegants un izsmalcināts krāsu un formu kopums tikai no viena veida  5, 7, 9, 51, 101 ziediem var būt piemērots jebkurā dzīves gadījumā.

 • Rozes

  Rozes vienmēr būs klasiska un romantiska izvēle. Mūsu rožu kolekcijā ir gan sarkanas, gan baltas gan visu citu iespējamo krāsu rozes, kas būs piemērota dāvana Dzimšanas dienā, Valentīna dienā, gan jebkurā citā gadījumā, kad vēlēsieties apsveikt vai iepriecināt kādu.

  Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

 • Ziedu pušķi

  Ziedu pušķis - tas ir kā ceļojums uz Parīzi, tā lieliska ideja, tikai daudz lētāk, pieejamāk un daudz ātrāk, turklāt laime iestājas momentāli. Tādēļ, ja vēlaties iepriecināt kādu, tad izvēlietires pašu skaiostāko no mūsu piedāvātajiem, jeb pasūtiet savu sapņu pušķi, jo mums plašs asortiments un talantīgi floristi, kas spēs realizēs pat pašas trakākās idejas un ātra piegāde.

   

  Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

 • Ziedu grozi

  Ziedu kompozīcija - tā ir kā daļiņa no paradīzes, kas neatstās vienaldzīgu nevienu. Skaistie ziedi liks sajusties bezgala laimīgam.

  Lai izveidotu kompozīciju mūsu floristi izmanto ziedus, meža, pļavas un telpaugu lapas, dabīgus un mākslīgus aksesuārus.

  Kompozīcija tiek veidota tikai pēc pasūtījuma saņemšanas katram konkrētam cilvēkam ar individuālo vēlmju ievērošanu, kas saņēmējam sniegs milzumu pozitīvu emociju. Šādu dāvanu vienmēr novērtēs.

  Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu.

 • Bērniņa piedzimšana

  Ziedu nosūtīšana jaunajiem vecākiem, tā lieliska tradīcija, kas sniedz daudz pozitīvu emociju.

  Ziedi ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa un kas gan ir svarīgāks, kā jauna cilvēka piedzimšana?

  Kautkas rozā meitenei, kautkas zils zēnam, taču nav nekādu standarta noteikumu. Jūs varat izvēlēties jebkuru pušķi, kas vislabāk raksturos Jūsu prieku par lielo notikumu.

  Atcerietries, ziediem Jūs varat pievienot arī dāvanu un piemērotu kartiņu.

  Apsveikuma vārdi 

lapā
Skatīt 1 - 20 no 147 paraugiem

Home

Jauni produkti

Tagi